הודעת שגיאה הזויה - ClassNotFoundException

מנהל: TA_Isana

הודעת שגיאה הזויה - ClassNotFoundException

הודעהעל ידי Daemon » 20:30 31/05/2009

היי,

אני עובד כרגע על חלק ב', במהלכו אני מנסה לקבל את מערך תעודות הזהות (מקובץ הקלט) ולבנות מהם עץ חיפוש בינארי (תוך שימוש במערך hash וכו'). עד פה הכל טוב.

אני נתקל בבעיה מאוד מוזרה. על אף שחלק א' עובד כמו שצריך, ויש לי אובייקט מסוג BinarySearchTree, כשאני מנסה לתחל משתנה מסוג עץ (ע"י ביצוע
BinarySearchTree tree = new BinarySearchTree (עם סוגריים ריקים בסוף),
משום מה במקום ליצור לי אובייקט חדש מסוג עץ ולעשות השמה שלו לתוך tree (ובפועל - ליצור root מסוג node ולשים בו null), הוא טוען שהוא לא מוצא את ה-Class של BinarySearchTree (לפחות כך אני מפרש את ה-Exception).

אני לא מצליח להבין מה יכולה להיות הבעיה. שורה תחתונה - אני נמצא בתוך class שאחד מהשדות שלו הוא tree והוא מסוג עץ חיפוש, ונזרקת הודעת שגיאה כשאני מנסה ליצור אובייקט של עץ חיפוש חדש מתוך ה-Constructor של ה-class שלי (על אף שבוודאות עובד באופן תקין ב-class אחר שמשמש אותי בשביל חלק א').

אני עובד ב-debugger של eclipse (גרסה 3.4.1) ושם נזרקת לי ההודעה והתוכנית מפסיקה לרוץ. פרט ל-Exception גם רשום "Source Not Found", על אף שה-BinarySearchTree.java נמצא באותה התיקייה כמו כולם וכאמור עובד באופן תקין בחלק א'.

יש למישהו רעיונות? נתקלתם אי פעם בשגיאה הזאת?
Daemon

הודעהעל ידי hico » 10:24 01/06/2009

גם אני נתקלתי בבעיה דומה..
תבדוק שלא רשום בראש אחד מהקלאסים "package כלשהו" כי אז גם אם הקובץ באותה תיקייה יחד עם השאר, הקומפלייר לא יודע את זה.. או לפחות ככה זה היה אצלי.

אם לא,
תכתוב כאן את הודעת השגיאה המלאה..

בהצלחה =)
hico

חזור אל - מבני נתונים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד