עצה לקורסים הבאים

מנהל: TA_Isana

עצה לקורסים הבאים

הודעהעל ידי AoGenius » 14:45 16/08/2009

אז זהו, הגענו לסוף ויש לי רק דבר אחד לבקש מסגל הקורס לשנים הבאות, לטובת כל הסטודנטים שעושים את הקורס:

בבקשה בבקשה, אם כבר כותבים את כל החומר באנגלית, לנסות לכתוב אותו באנגלית ברורה ונכונה.

עזבו שיש אנשים שקשה להם לקרוא באנגלית באינטרנט (אני אחד מהם והאנגלית שלי ברמת שפת אם), אבל לפעמים מגיעים למצבים שקוראים איזשהי שורה כמה פעמים עד שמבינים מה רצו להגיד, במיוחד כשזה נוגע לחומר של מבני נתונים שנלמד בהרצאות בעברית.

אני יכול לתת מספר דוגמאות, בעיקר בתרגולים המודפסים ובעבודות אבל אני לא יעשה את זה בשביל לא להעליב את מי שכתב אותם.

תודה.
AoGenius

Re: עצה לקורסים הבאים

הודעהעל ידי yossib » 14:35 17/08/2009

אני רוצה להוסיף עצה נוספת: לגבי המבחנים אני חושב שלעשות שאלה של נכון/לא נכון ששווה 12 נק' או לעשות שאלה אמריקאית ששווה 8 נק' זה מעט לא הוגן. אתה יושב שעה על אלגוריתם ומזיע עליו ואת יכול לאבד את אותה כמות נקודות על שאלה אמריקאית כושלת. אני חושב שלא חסר חומר בשביל לפרוס שאלה אמריקאית / שאלת נכון לא נכון ל3 שאלות נכון לא נכון או אמריקאיות שכל אחת שווה 4 נקודות זה מרגיש יותר הוגן. וזה בוחן את הידע שלנו בחומר בצורה יותר טובה (הרי זה מטרת המבחן)
yossib

הודעהעל ידי matrix » 22:08 17/08/2009

צודק לחלוטין, בהחלט היה מקום לפזר את שאלות הנכון לא נכון על כמות יותר גדולה של שאלות עם ניקוד יותר נמוך לכל אחת.
בקיצור אני כמעט משוכנע שהממוצע במועד ב לא יהיה יותר ממועד א ככה שיש סיכוי לפאקטור.
matrix

הודעהעל ידי nivv » 14:54 22/08/2009

למדתי המון מההרצאות פה:
http://www.youtube.com/watch?v=kajZRdXi6fA
הסידרה מכילה את רוב החומר, והרבה יותר ברור לעין.
כמו כן ההסברים יותר מעמיקים ומכילים יותר דוגמאות.
nivv

חזור אל - מבני נתונים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד