דרוש סטודנט לדוקטוראט, מאסטר או פרוייקט בחקר המוח

זה הפורום של "סמינר נושאי מחקר". בנוסף המרצים יכולים לפרסם כאן הצעות לפרויקטים בתואר ראשון או להציע נושאי מחקר לתואר שני/שלישי. סטודנטים יכולים לשאול שאלות בהקשר זה.
חוקי הפורום
כאן המרצים יכולים לפרסם הצעות לפרויקטים בתואר ראשון או להציע נושאי מחקר לתואר שני/שלישי. סטודנטים יכולים לשאול שאלות בהקשר זה. אינפורמציה סמסטריאלית על סמינר נושאי מחקר here ועל הפעילות המחקרית במחלקה here ועל פרויקטים לתואר ראשון here

דרוש סטודנט לדוקטוראט, מאסטר או פרוייקט בחקר המוח

הודעהעל ידי golomb » 09:30 19/11/2013

חקר פעילותו של המוח נמצאת בחזית המדע המודרני. המוח בנוי מתאי עצב, נוירונים, המחוברים ויוצרים רשתות. אנו משתמשים בטכניקות ותובנות מפיסיקה סטטיסטית ודינמיקה לא-ליניארית כדי להבין עקרונות בסיסיים של פעילות המוח.

למחקר תיאורטי וחישובי בדינמיקה של רשתות נוירונים דרושים סטודנט לדוקטוראט, מאסטר או פרוייקט לתואר ראשון. נושאי המחקר עוסקים בעיבוד מידע חושי על ידי רשתות עצביות בקליפת המוח. העבודה נעשית בשיתוף פעולה עם נסיינים במעבדות מובילות בעולם כגון http://janelia.org/lab/svoboda-lab. תוצאות המחקר יתרמו להבנה בסיסית של פעולת המוח, ולפיתוח של רובוטים היכולים לפעול בחשכה.

אני מחפש סטודנטים בעלי יכולת לחישובים אנליטיים או לעבודה עם מחשב (סימולציות נומריות). תינתן הדרכה צמודה למתחילים. סטודנטים מתאימים יקבלו מלגות.

נא לפנות לפרופ' דוד גולומב
Tel: 08-6477325, 054-6630996
http://web2.bgu.ac.il/physiology/facult ... id-golomb/
E-mail: golomb@bgu.ac.il
golomb
 
הודעות: 1
הצטרף: 07:46 24/09/2008
מיקום: Goldman Building, Room 427

חזור אל פרויקטים ונושאי מחקר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים