דרושים תלמידים למסטר / דוקטורט למחקר בנוירו-פיסיקה

זה הפורום של "סמינר נושאי מחקר". בנוסף המרצים יכולים לפרסם כאן הצעות לפרויקטים בתואר ראשון או להציע נושאי מחקר לתואר שני/שלישי. סטודנטים יכולים לשאול שאלות בהקשר זה.
חוקי הפורום
כאן המרצים יכולים לפרסם הצעות לפרויקטים בתואר ראשון או להציע נושאי מחקר לתואר שני/שלישי. סטודנטים יכולים לשאול שאלות בהקשר זה. אינפורמציה סמסטריאלית על סמינר נושאי מחקר here ועל הפעילות המחקרית במחלקה here ועל פרויקטים לתואר ראשון here

דרושים תלמידים למסטר / דוקטורט למחקר בנוירו-פיסיקה

הודעהעל ידי Maoz Shamir » 08:56 24/12/2014

למחקר תיאורטי בנוירו-פיסיקה העוסק באופן קידוד המידע במח ולמחקר בנושא תאוריה של למידה במערכת העצבים המרכזית דרוש תלמיד מחקר בעל רקע תיאורטי חזק.

לתלמידי פיסיקה שלום,
חלקכם בוודאי מתלבטים כעת לגבי אפשרויות ההמשך העומדות בפניכם עם סיום התואר הראשון בפיסיקה. אחת האפשרויות המרתקות הניצבת בחזית המדע הינה יישום הכלים והשיטות מפיסיקה עיונית לחקר המח.
אני חבר סגל בעל מינוי משותף במחלקה לפיסיקה ובמחלקה לפיסיולוגיה אשר עוסק בחקר המח. בקבוצת המחקר בנוירו-פיסיקה אנו מיישמים כלים תאורטיים בעיקר מתחומי מכניקה סטטיסטית, תהליכים אקראיים, מערכות לא מסודרות ודינמיקה לא ליניארית, לחקר השאלות המדעיות הפתוחת המרכזיות בחזית המדע בלקר המח. בפרט שני הנושאים המכזיים שהמחקר שלי מתמקד בהם בשנים האחרונות הם: מהו הקוד העצבי וכיצד מידע מיוצג ואחר כך גם מעובד במערכת העצבים המרכזת? וכן שאלות בסיסיות בתורה של למידה ופלסטיות ברשתות נוירונים.
אם אתם מתעניינים בסוג מחקר בין תחומי מעין זה אנא צרו עימי קשר בדוא"ל: shmaoz@bgu.ac.il
מעוז
Maoz Shamir
 
הודעות: 3
הצטרף: 12:24 12/08/2008

חזור אל פרויקטים ונושאי מחקר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד