דרושים משתתפים למחקר בהוראת פיסיקה

לוח מודעות מחלקתי עבור תלמידי תואר ראשון
חוקי הפורום
אם אתם מעונינים לקבל התראות דוא"ל לחצו על הקישור "הרשם לקבלת עדכונים מנושא זה" בתחתית העמוד (שימו לב - האופציה מופיעה רק אם אתם מחוברים). אין לפרסם כאן הודעות ללא אישור מפורש של משרד הפיסיקה. נחסמה הגישה לתגובות על מנת למנוע אינפלצית התראות. פניות לרכזת הסטודנטים או לועדת הוראה אפשר לבצע במדורי הפורום הייעודיים. פרסום הצעות לפרויקטים ונושאי מחקר - לא כאן - יש מדור יעודי.

דרושים משתתפים למחקר בהוראת פיסיקה

הודעהעל ידי physics » 09:07 29/06/2016

שלום רב!

שמי אלכס וולפסון. אני סטודנט לתואר שלישי בהוראת המדעים והטכנולוגיה בהנחייתו של פרופ' חיים אישך. המחקר שלי עוסק בהוראת הפיסיקה של קול. במסגרת המחקר אני מפתח קורס באקוסטיקה לתלמידי 5 יחידות וסטודנטים בשנה הראשונה והשניה. כמו כן, מתוך ההבנה כי "הערכה מעצבת הוראה" אני מפתח כלי מדידה מקיף שמטרתו לבחון את תפיסותיהם של הסטודנטים ביחס לתופעות השונות בפיסיקת הקול.

לצורך המחקר עליי לראיין סטודנטים שלמדו / לומדים לפחות קורס אחד בתורת הגלים. אורכו של ראיון כשעתיים. ההשתתפות בראיון מתוגמלת ב 50 שקלים. ניתן לערוך את הראיון אחד על אחד או בקבוצות קטנות. הראיונות יתקיימו במעבדה של הוראת המדעים, חדר 120, בניין 72 בתאום איתי. מספר הטלפון שלי: 0542160721.

אודה לכם מאוד באם תוכלו להעביר מייל זה לסטודנטים במחלקה.

בברכה,

אלכס
Sincerely yours,
Alexander Volfson
Shaldag 6
Arad
Israel
Mobile: 054-2160721
physics
 
הודעות: 2114
הצטרף: 13:40 06/05/2007

חזור אל הודעות לתלמידי תואר ראשון

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד