הודעה להגשת מועמדות לבית ספר למדענים צעירים

לוח מודעות מחלקתי עבור תלמידי תואר שני ושלישי
חוקי הפורום
אם אתם מעונינים לקבל התראות דוא"ל לחצו על הקישור "הרשם לקבלת עדכונים מנושא זה" בתחתית העמוד (שימו לב - האופציה מופיעה רק אם אתם מחוברים). אין לפרסם כאן הודעות ללא אישור מפורש של משרד הפיסיקה. נחסמה הגישה לתגובות על מנת למנוע אינפלצית התראות. פניות לרכזת הסטודנטים או לועדת הוראה אפשר לבצע במדורי הפורום הייעודיים. פרסום הצעות לפרויקטים ונושאי מחקר - לא כאן - יש מדור יעודי.

הודעה להגשת מועמדות לבית ספר למדענים צעירים

הודעהעל ידי physics » 08:55 18/05/2017

להלן קול קורא להגשת מועמדות לבית ספר למדענים צעירים בחקר "מקורות אנרגיה והספק אלקטרוכימיים (סוללות סופר קבלים ורכיבים לתאי דלק)".

הסדנה, בשיתוף המיניסטריון הגרמני לחינוך ולמחקר, תתקיים בצפון הארץ בתאריכים 14-10 בספטמבר 2017.מועד אחרון להגשת מועמדות: 30.6.2017 (ישירות אל הקרן, ללא מעורבות בי"ס קרייטמן).פרטים נוספים בהודעה מטה ובקבצים המצ"ב.
שלום רב,

במסגרת שיתוף הפעולה המדעי בחקר מקורות אנרגיה והספק אלקטרוכימיים בין המיניסטריון הגרמני לחינוך ולמחקר (BMBF) לבין משרד המדע והטכנולוגיה, מתקיימת מזה כשנתיים סדנה ("בית ספר") המיועדת למדענים צעירים בתחום "מקורות אנרגיה והספק אלקטרוכימיים (סוללות סופר קבלים ורכיבים לתאי דלק)".

מטרת הסדנה היא העברת ידע על ידי מדענים ותיקים ומנוסים למדענים הצעירים, סטודנטים ופוסט-דוקטורנטים, ויצירת שיתופי פעולה עתידיים עם עמיתים מגרמניה. בנוסף, הסדנה תאפשר החלפת ידע מדעי בין שתי המדינות ותהווה זרז להרחבת שיתוף הפעולה המדעי.

השנה הסדנה תתקיים בתאריכים 14-10 בספטמבר 2017, בצפון הארץ וירצו בה מיטב החוקרים המובילים בתחום מישראל ומגרמניה.

אנו מזמינים דוקטורנטים ((PhD students ובתר דוקטורנטים ((Post Doc להגיש מועמדות לסדנה למדענים צעירים במסגרת שיתוף הפעולה המדעי עם גרמניה בנושא: "מקורות אנרגיה והספק אלקטרוכימיים (סוללות סופר קבלים ורכיבים לתאי דלק)"

מועד הגשה: יש למלא את טופס ההרשמה ולהגישו לכתובת המייל: gibs@most.gov.il לא יאוחר מיום שישי, ו' בתמוז ה'תשע"ז, 30.6.2017.
קבצים מצורפים
German-Israeli Battery School, CoP 2017.docx
(116.23 KiB) הורד 81 פעמים
GIBS3 Applicationn Form Israel -2017.docxNEW.DOCX
(28.33 KiB) הורד 88 פעמים
physics
 
הודעות: 2190
הצטרף: 13:40 06/05/2007

חזור אל הודעות לתלמידי מחקר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים