קול קורא למלגת מלגות היטק, ביוטק וכימוטק לדוקטורנטים

לוח מודעות מחלקתי עבור תלמידי תואר שני ושלישי
חוקי הפורום
אם אתם מעונינים לקבל התראות דוא"ל לחצו על הקישור "הרשם לקבלת עדכונים מנושא זה" בתחתית העמוד (שימו לב - האופציה מופיעה רק אם אתם מחוברים). אין לפרסם כאן הודעות ללא אישור מפורש של משרד הפיסיקה. נחסמה הגישה לתגובות על מנת למנוע אינפלצית התראות. פניות לרכזת הסטודנטים או לועדת הוראה אפשר לבצע במדורי הפורום הייעודיים. פרסום הצעות לפרויקטים ונושאי מחקר - לא כאן - יש מדור יעודי.

קול קורא למלגת מלגות היטק, ביוטק וכימוטק לדוקטורנטים

הודעהעל ידי physics » 08:04 11/06/2017

קול קורא למלגת מלגות היטק, ביוטק וכימוטק לדוקטורנטים שיחלו לימודיהם בתשע"ח - Scholarships for High-tech, Bio-tech and Chemo-tech for new students entering the 2017-2018

Call for applications for the Scholarships for High-tech, Bio-tech and Chemo-tech–following is a link to our web site:

http://in.bgu.ac.il/en/kreitman_school/ ... wards.aspx


These scholarships are intended for new students entering the 2017-2018 academic year, which plan to do their research on areas of engineering and natural sciences.

Students residing in the southern part of Israel will have an advantage.Please submitted to your host advisor/department until 18 July, 2017


להלן קישור קול קורא למלגות מלגות הייטק, ביוטק וכימוטק לדוקטורנטים חדשים שיחלו לימודיהם בסמסטר א' תשע"ח:http://in.bgu.ac.il/kreitman_school/Pag ... rizes.aspxהגשת המועמדות למלגות פתוחה בפני סטודנטים טובים מאד, המעוניינים לבצע את עבודת הדוקטורט באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, בתחומים של מדעי הטבע וההנדסה ורשומים לשנת הלימודים 2017-2018.

תינתן עדיפות לתלמידים שמתגוררים באזור הדרום.

תאריכי הגשה:· תאריך הגשה למחלקה: 18 יולי 2017
physics
 
הודעות: 2198
הצטרף: 13:40 06/05/2007

חזור אל הודעות לתלמידי מחקר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים