מועד ב

מנהל: TA_Isana

מועד ב

הודעהעל ידי betite85 » 10:13 13/07/2010

האם מותר לגשת למועד ב' ולהתחרט תוך חצי שעה?
או שהתקנה הזאת לא נכונה בבן גוריון?
betite85
 
הודעות: 14
הצטרף: 20:05 09/11/2009

Re: מועד ב

הודעהעל ידי TA_Yoni » 12:01 13/07/2010

מתוך "נוהל בחינות אוניברסיטאי" של אוניברסיטת בן גוריון, חלק 8 (תקנות הבחינות) סעיף 3.3:

" עזב הסטודנט את חדר הבחינה לאחר חלוקת השאלונים, דינו כדין "נבחן" בבחינה. "
המתרגל יוני
TA_Yoni
 
הודעות: 236
הצטרף: 13:44 18/10/2009


חזור אל - מבני נתונים 2010

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים