עיניני בחינה

מנהל: dcohen

עיניני בחינה

הודעהעל ידי dcohen » 19:17 06/12/2018

לתלמידי קוונטים2 שלום,

אני רוצה להזכיר לכם את המשקל הגבוה של לימודי קוונטים2: זה הקורס שבדרך כלל מסתכלים עליו בגליון הציונים שתקבלו בסוף תואר ראשון. ציון לא מספק במקצוע זה יחייב ללמוד את הקורס מחדש אם תתקבלו על-תנאי לתואר שני. אני מזכיר שביצוע התרגילים במהלך הסמסטר (לרבות הבדיקה והדיווח) הוא בבחינת מרתון שמכין אותכם לבחינה. שימו לב ששאלה אחת היא מהטבלה, שאלה שניה היא וריאציה, ושאלה אחת היא חדשה אבל באותו סגנון של שאלות המאגר.

אני מציע להערך למועד א, תוך כוונה לעבור אותו בהצלחה!

מועד ב הוא בדרך כלל מועט משתתפים ומגיעים אליו הסטודנטים שלא תכננו את הסמסטר כמו שצריך, בתוספת מספר קטן של חסרי מזל שנסיבות ריאליות מנעו מהם להגיע או להצליח במועד א. השתדלו לא להגיע למצב שבו תזקקו לו.

אם יש נסיבות מיוחדות שמונעות השתתפות של סטודנט במועד א, אני בדרך כלל מאשר "מועד א מיוחד" על אותו מבחן יום או יומיים לפני המועד הרשמי.

לדעתי אין הצדקה לכשלון בקורס קוונטים2 למי שקיים את מדיניות הקורס. בנוסף אני נוהג להקפיץ בנדיבות ציונים גבוליים לציון 56 כדי שכמעט לא יהיו נכשלים. המשמעות של ציון 56 צריכה להיות ברורה - הסטודנט כנראה יקבל תעודה מסיבות סוציאליות אבל למעשה הוא נכשל. כשלון בקורס מהווה מבחינתי אידנדיקציה לכך שהקורס לא נלמד כהלכה במהלך הסמסטר.

בברכה, דורון
dcohen

חזור אל - קוונטים 2

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד