אנליטית מועד ג

פורום זה מנוהל על ידי הסטודנטים בעצמם.
שום דבר לא מצונזר. אין פיקוח מערכתי על הכתוב.

המנהלים: אלון, infinity

אנליטית מועד ג

הודעהעל ידי eres » 15:07 06/08/2008

כפי שידוע , בקורס קוונטים 2 הוצע כי מי שלא ייגש למועד ג' , יוכל לגשת למועד א' ו ב' בסמסטר הבא והציון הגבוה מבין שניהם ייחשב.
http://myforum.bgu.ac.il/phpBBHeb/viewtopic.php?t=1445
לפי דעתי זהו הסכם ממש טוב גם לנו מכיוון שדוידסון מעביר את הקורס גם בסמסטר הבא ויהיה נחמד אם "נרוויח" שני מועדים נוספים כאלו במקום אחד .
כמו כן אפשר להגיע מוכן לסמסטר כאשר אפשר לחזור על כל החומר לקראת סוף הקיץ

מה דעתכם?
eres

הודעהעל ידי eliranta » 15:44 06/08/2008

רעיון מצויין
eliranta

הודעהעל ידי amirber » 01:40 07/08/2008

יש בעיתיות מסוימת, לפי הרושם שלי, הסידור הזה הוצע ע"י פרו'פ כהן כדי שהתלמידים יגשו למועדי א ב ולא למועד ג הקרוב, אמנם, לא בטוח שפרו'פ דודסון יסכים למתווה כזה בכלל, ואם יסכים חשוב שייקח רק את המגזר ולא את המקל. פרו'פ כהן מזהיר שהניקוד ינתן על שאלות שלמות וטעות יכולה לפסול שאלה שלמה, צריך להרשם מראש וכ'ו וכ'ו.

יצא לי לדבר היום עם כמה אנשים אחרי קוונטים ובמידה שתינתן למיש ירצה לעשות מועדי א,ב בסמסטר הבא בלי לפגוע במי שניגשים למועד ג' הקרוב - סבבה, אם לא, צריך להעלות את הדבר לדיון מקיף כאן.

אם אני צריך לבחור בין ההצעה של פרו'פ כהן לבין המצב כרגע אני מעדיף מועד ג' אחד לפני הסמסטר.
סע,
יש'ך עוד...
amirber

הודעהעל ידי dar_kr » 07:32 09/08/2008

גם אני חושבת שזה בעייתי קצת....
למרות שמועד נוסף יכול להיות ממש אחלה, יש הרבה יתרונות למועד ג' שיוצא בחופש ולא בתקופת בחינות...
צריך לזכור שאף אחד לא מבטיח שהסילבוס או הדגשים בשיעור לא ישתנו בסמסטר הבא
ושוב יש את העניין של אם מישהו יצטרך לחזור על הקורס זה יידחה לו בשנה...שזה יכול להיות בעייתי
ובלי קשר נראה לי שצריך לבדוק מה בדיוק הנהלים של ההצעה הזו של דורון כהן, כי לפי האוניברסיטה אסור לגשת ליותר משני מועדים בבחינה מסוימת ואולי מי שניגש מסתכן בהפסקת לימודים
dar_kr

חזור אל הפורום החדש של הסטודנטים לפיסיקה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד