קורסי שירות - service courses - syllabus

הודעות לכל חברי הסגל של המחלקה
כללי הפורום
אם אתם מעונינים לקבל התראות דוא"ל לחצו על הקישור "הרשם לקבלת עדכונים מנושא זה" בתחתית העמוד (שימו לב - האופציה מופיעה רק אם אתם מחוברים). אין לפרסם כאן הודעות ללא אישור מפורש של משרד הפיסיקה. נחסמה הגישה לתגובות על מנת למנוע אינפלצית התראות.
שלח תגובה
gedalin
הודעות: 1534
הצטרף: 18:16 12/04/2007

קורסי שירות - service courses - syllabus

שליחה על ידי gedalin » 13:07 26/06/2010

שלום,
בקישור
http://physics.bgu.ac.il/~gedalin/syll.pdf
ראו את הסילבוס המוצע לקורסי שירות פיסיקה 1 ו2 לשלוש רמות. אתם מוזמנים להביע את בעתכם.
הסבר:
1. אחידות הנושאים לכל רמה נובעת א) מצורך לספק אותו חומר לסטודנוים הלומדים אותו קורס, ב) מצורך להמנע מטענות על רמה/היקף שונה באותו קורס בקבוצות שונות, ג) משאיפה לקיים את ההוראה לרוחב בגמישות מוגברת כדי שמרצה יוכל, במידת הצורך, להחליף מרצה אחר גם בשיעור וגם במבחן, ד) מצורך הערכה נכונה של רמת קבוצות שונות. כמו כן, אנחנו מנסים להגיע למצב כאשר בכל הקורסים בהנדסה המבחן יתקיים בו זמנית, הדבר אמור להקטין את העומס על המרצים שלנו (אפשר לחבר פחות שאלונים למבחן וכם להתחילק בנוכחות במבחן).
2. לכל מרצה יש חופש אקדמי בבחירת סגנון, הדגשים וכו', אך הסילבוס חייב להיות מכוסה כולו. לכל מרצה יש זכות להוסיף נושאים אשר, לדעתו, מועילים להבנת התלמידים, אך נושאים אלה לא יוכלו להכנס לחומר למבחן (אין טעם להודיע על כך לתלמידים מראש מסיבות ברורות).
3. אחת המטרות שלנו היא להמנע מפיצול הקורסים לפי מחלקות. הכוונה - במקום ללמד קורס מיוחד לכל מחלקה ללמד מספר קורסים קטן שבו יאוחדו תלמידי מחלקות שונות.
בתודה,
מיכאל

  

שלח תגובה

חזור אל “הודעות כלליות”