למתרגלים - Test Code - SubMissionSystem

מנהלים: ta_gilad, mari

שלח תגובה
Roy

למתרגלים - Test Code - SubMissionSystem

שליחה על ידי Roy » 13:44 14/11/2009

לאחר שהעלאתי את העבודה ולחצתי על Test Code, הופיעה לי השורה הבאה:

import java.io.*; public class TestRunner { // return false if failpublic static boolean runTest(PrintStream out){ boolean b = true; int[] x = new int[10]; int[] y = new int[2]; int[][][] z = new int[5][5][2]; try{ b = Mastermind.isEqual(x, x); x = Mastermind.randomizeSequence(); x = Mastermind.increment(x); b = Mastermind.rightfulGuess(x); x = Mastermind.nextRightfulGuess(x); x = Mastermind.judge(x, x); b = Mastermind.settle(3, x, z); z = Mastermind.play(x); Mastermind.update(z, 2, x,y); Mastermind.printGame(x, z); }catch(Exception e){ out.println("ERROR: "+e.getMessage()); } return false; } }

איך הבדיקה עובדת, מה אני אמור להבין מהשורה הנ"ל?

TA_IlanK
יצירת קשר:

Re: למתרגלים - Test Code - SubMissionSystem

שליחה על ידי TA_IlanK » 23:57 14/11/2009

Roy כתב:לאחר שהעלאתי את העבודה ולחצתי על Test Code, הופיעה לי השורה הבאה:

import java.io.*; public class TestRunner { // return false if failpublic static boolean runTest(PrintStream out){ boolean b = true; int[] x = new int[10]; int[] y = new int[2]; int[][][] z = new int[5][5][2]; try{ b = Mastermind.isEqual(x, x); x = Mastermind.randomizeSequence(); x = Mastermind.increment(x); b = Mastermind.rightfulGuess(x); x = Mastermind.nextRightfulGuess(x); x = Mastermind.judge(x, x); b = Mastermind.settle(3, x, z); z = Mastermind.play(x); Mastermind.update(z, 2, x,y); Mastermind.printGame(x, z); }catch(Exception e){ out.println("ERROR: "+e.getMessage()); } return false; } }

איך הבדיקה עובדת, מה אני אמור להבין מהשורה הנ"ל?
הבדיקה במערכת ההגשה לא בודקת את נכונות הקוד אלא רק שבקובץ מימשת את כל הפונקציות הנדרשות עם אותה חתימה בדיוק.
אני ממליץ לך לעבור על הקובץ ולבדוק שכל הפונקציות הנדרשות נמצאות עם אותה חתימה בדיוק.
מבנה נתונים מתרגל

שלח תגובה

חזור אל “- מבוא לתכנות למערכות מידע”