בעיה בהרצת הטסטינג - מתרגלים!!

מנהלים: ta_gilad, mari

שלח תגובה
natalie.gaash

בעיה בהרצת הטסטינג - מתרגלים!!

שליחה על ידי natalie.gaash » 01:00 03/12/2009

כאשר אני מריצה את הטסט על סעיף 13 או על סעיף 14 רק הם לבד אז מופיע לי שאני מנסה לפנות לתא שאינו מוגדר אצלי במערך
java.lang.ArrayIndexOutOfBoundsException: 44
זה לא קורה בשום טסט אחר על הנטוורקים האחרים. לי זה נשמע כמו שגיעה אבל באמת שעשיתי את כל הבדיקות שיכולתי וזה פשוט לא הגיוני שבמטריצה שהגודל שלה חייב להיות קבוע ומוגדר (ומוגדר נכונה) תהיה לי אחרי מלא שרשורים של מערכים תקינים שיצאו מאותה הפונקציה פניה לא תקינה למקום במערך..
יכול להיות שזה נובע מעצם העובדה שהמערכים האלה מאוד גדולים ואולי חורגים מהגבולות המותרים להגדרת מערכים? או שבאמת יש לי טעות בקוד שאני באמת לא מצליחה למצוא?
אם כן ומישהו יכול לחשוב על כיוון למה יכולה להיות הבעיה אז אני אשמח לשמוע.. כי זה קורה רק בנטוורקים מאוד גדולים.

כשאני מריצה את כל הנטוורקינגס ביחד, מ1-13... זה נתקע לי ב 13 כשהוא כותב SUCCESS: בלי שום תשובה. ולא מודיע על שום שגיאה. גם מפסיק לרוץ מעצמו. לכן עד שבודדתי אותו בעצפם חשבתי שהכוונה שפשוט קיבלתי שם נאל. דיי מוזר לא?

סטרז'

Re: בעיה בהרצת הטסטינג - מתרגלים!!

שליחה על ידי סטרז' » 01:29 03/12/2009

הבדיקה של 13 אמורה להחזיר רק שהיא הצליחה ושום דבר אחר
כי באופן כללי אין פתרון עם מספר הצבעים שנתון שם ולכן היא לא מחזירה שום צביעה וזה בסדר.
בקשר לשגיאה של המערכים מחוץ לתחום זה מאוד תלוי איפה זה רושם לך שהשגיאה התקיימה
יכול להיות שבודדת את המערכים זה גרם לבעיה בקובץ בדיקה ולאו דווקא בתוכנית שלך , תרשמי פה או תבדקי בעצמך בדיוק איפה רשום שיש שגיאה.

natalie.gaash

שליחה על ידי natalie.gaash » 01:53 03/12/2009

צדקת תודה... זאת כנראה השעה...
איזו הקלה

adiadi

שליחה על ידי adiadi » 20:33 03/12/2009

מישהו יכול להסביר לי מה לעשות עם זה?
גם לי יש אותה שגיאה בדיוק שמתחילה מTEST13, עד TEST12 הכל עובד סבבה.

שלח תגובה

חזור אל “- מבוא לתכנות למערכות מידע”