תכנית StandWithUs Fellowship באוניברסיטת בן גוריון

זה הפורום של "סמינר נושאי מחקר". בנוסף המרצים יכולים לפרסם כאן הצעות לפרויקטים בתואר ראשון או להציע נושאי מחקר לתואר שני/שלישי. סטודנטים יכולים לשאול שאלות בהקשר זה.
כללי הפורום
כאן המרצים יכולים לפרסם הצעות לפרויקטים בתואר ראשון או להציע נושאי מחקר לתואר שני/שלישי. סטודנטים יכולים לשאול שאלות בהקשר זה. אינפורמציה סמסטריאלית על סמינר נושאי מחקר here ועל הפעילות המחקרית במחלקה here ועל פרויקטים לתואר ראשון here
שלח תגובה
physics

תכנית StandWithUs Fellowship באוניברסיטת בן גוריון

שליחה על ידי physics » 12:36 25/10/2018

שמי אביב רוזנפלד ואני רכז תכנית ה-StandWithUs Fellowship באוניברסיטת בן גוריון.

השנה התכנית תפתח את שנתה ה-13 באוניברסיטה. במהלך השנה, סטודנטים אשר ישתתפו בתכנית, יחשפו לתכנים רבים אשר יעניקו להם את הידע הטוב ביותר אודות הסביבה בה אנו חיים. כמו כן, הם ירכשו מגוון רחב של כלים אשר יסייעו להם לייצג את מדינת ישראל בצורה הטובה ביותר, הן ברחבי הארץ והן מחוצה לה.
בנוסף לתכנים אותם יקבלו המשתתפים בתכנית, בסוף השנה תוציא הקבוצה לפועל את הפרויקט השנתי שלה. פרויקט שכל תכליתו הוא שיפור תדמית ישראל בעולם.

בשנים האחרונות הוציאו הסטודנטים מאוניברסיטת בן גוריון מגוון רחב של פרויקטים מוצלחים. הם הצליחו לחשוף את פניה האמתיות של מדינת ישראל כלפי מובילי דעת קהל ברחבי העולם. בנוסף לכך, אותם פרויקטים חשפו את פועלה של האוניברסיטה בפני אנשים רבים ועזרו בצורה ניכרת לפרסומה של האוניברסיטה בפני קהל רחב ומגוון.
כמו כן, כוחה של התכנית הוא בכך שסטודנטים אשר משתתפים בתכנית, מגיעים ממגוון רחב של תחומי לימוד. כך נוצרים מפגשים וקשרי חברות בין סטודנטים אשר אלמלא התוכנית, ספק אם היו מכירים.

אני סבור שהתכנים המקצועיים המוענקים לסטודנטים המשתתפים בתכנית, בד בבד עם יצירת הקשרים החברתיים הייחודיים, מובילים למיצוי החוויה הסטודנטיאלית בקרבם, ותורמים הן להתפתחות המקצועית והן להתפתחות האישית של כל אחד ואחת מהמשתתפים בתכנית.

בנימה אישית, אני יכול להעיד שהתכנית העניקה לי כלים מקצועיים בנוסף ליצירת קשרים חברתיים. כל זאת תוך כדי עשייה חברתית משמעותית שהייתה ועודנה החוויה המשמעותית ביותר שצברתי עד כה בשנותיי באוניברסיטה.

ברצוני לבקש את עזרתך בשליחת מייל שמציג את התכנית לכלל הסטודנטים הלומדים במחלקה לפיזיקה. אני מאמין ששליחתו של המייל תסייע גם לארגון במציאת הסטודנטים הטובים ביותר לתכנית, וגם לסטודנטים הלומדים באוניברסיטה. כך הם יוכלו להיחשף ולקחת חלק באחת התוכניות הייחודיות והמעשירות.
במידה ויתאפשר לשלוח מייל שכזה, מצ"ב קובץ וורד עם המלל אותו אנו נוהגים לשלוח במייל תפוצה לסטודנטים ופלייר הפרסום של התכנית אותו ניתן לצרף למייל.

לעזרתך אודה.

בברכה
אביב רוזנפלד.

Aviv Rosenfeld

Regional Executive

StandWithUs Israel Fellowship

שלח תגובה

חזור אל “פרויקטים ונושאי מחקר”