פרסי אינטל 2013- ההרשמה נפתחה www.intel.co.il/awards

לוח מודעות מחלקתי עבור תלמידי תואר ראשון
כללי הפורום
אם אתם מעונינים לקבל התראות דוא"ל לחצו על הקישור "הרשם לקבלת עדכונים מנושא זה" בתחתית העמוד (שימו לב - האופציה מופיעה רק אם אתם מחוברים). אין לפרסם כאן הודעות ללא אישור מפורש של משרד הפיסיקה. נחסמה הגישה לתגובות על מנת למנוע אינפלצית התראות. פניות לרכזת הסטודנטים או לועדת הוראה אפשר לבצע במדורי הפורום הייעודיים. פרסום הצעות לפרויקטים ונושאי מחקר - לא כאן - יש מדור יעודי.
שלח תגובה
physics
הודעות: 2314
הצטרף: 14:40 06/05/2007

פרסי אינטל 2013- ההרשמה נפתחה www.intel.co.il/awards

שליחה על ידי physics » 12:09 13/01/2013

תכנית פרסי אינטל לשנת 2013.

זו השנה העשירית בה תעניק אינטל פרסי הצטיינות לסטודנטים מתואר ראשון, שני ושלישי. מטרת התוכנית הינה עידוד מצוינות אישית והצטיינות בלימודים ובמחקר.להלן עיקרי התוכנית:

תואר ראשון: השנה נעניק לתלמידי תואר ראשון פרסים בגובה 4,000 ₪ כל אחד. סטודנטים מצטיינים (90+), בסמסטרים רביעי וחמישי מהתחומים: הנדסת חשמל ומחשבים, הנדסת תוכנה, הנדסת מערכות תקשורת, הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת מכונות, הנדסת חומרים, הנדסה כימית, הנדסת מערכות מידע, מדעי המחשב וכימיה, מוזמנים להגיש מועמדות.

הסטודנטים נדרשים להגיש קו"ח וגיליון ציונים

תארים מתקדמים:

הסטודנטים יש להגיש קו"ח, רשימת פרסומים, גיליון ציונים (תואר קודם ותואר נוכחי), המלצת סגל אקדמי ותקציר מחקר.

שווי הפרס לתלמידי תואר שני הוא 6,000 ₪, לתואר שלישי הינו 8,000 ₪. סטודנטים לתארים מתקדמים מכל אחת ממחלקות ההנדסה או המדעים העורכים מחקר באחד מתחומי המחקר הבאים:

· Communication

· Computer architecture & design

· Parallel computing

· Visual & Perceptual computing

· Factory Productivity: efficiency & effectiveness

· Semi-Conductors Manufacturing Technologies

· Design For Manufacturability (DFM): from product design to high volume low cost manufacturing

· Green Energy: energy savings, waste elimination and water reduction.

· Intelligent Manufacturing Technologies (RFID, machine learning, knowledge management, TPM,
sensory-based analysis)

· Machine Learning

תהליך בחירת הזוכים מתואר ראשון: נתוני המועמדים ייבחנו על ידי וועדת מלגות של אינטל ישראל.

תהליך בחירת הזוכים מתארים מתקדמים: המועמדים יוזמנו למפגש באינטל במהלך חודש מרץ, בו ישמעו הרצאה, יזכו להזדמנות לשוחח עם מהנדסים וסטודנטים מאינטל לפי תחום לימודיהם ויעברו ראיון אישי קצר.התשובות למועמדים יינתנו במהלך חודש אפריל. הזוכים מכל התארים, יזומנו לטקס מרכזי במהלכו יוענקו הפרסים בנוכחות נציגות בכירה מאינטל. הטקס יערך במהלך חודש מאי במרכז הארץ.

* עובדי אינטל, בני משפחתם וזוכים משנים קודמות אינם רשאים להגיש מועמדות. כמו כן, סטודנטים אשר השתתפו בתוכנית בעבר יוכלו להגיש שוב מועמדות ומועמדותם תישקל בשנית. סטודנטים אלו יצטרכו לעבור את התהליך במלואו.· הגשת מועמדות לפרס תתקיים עד תאריך ה - 07/02/13 ותתבצע באמצעות טופס אלקטרוני באתר אינטל: www.intel.co.il/awards בו ניתן למצוא את הפרטים המלאים על תוכנית הפרסים

שלח תגובה

חזור אל “הודעות לתלמידי תואר ראשון”