קורסי המכון הבינאוניברסיטאי למדעי הים באילת בסמסטר ב' פתוחים

לוח מודעות מחלקתי עבור תלמידי תואר ראשון
כללי הפורום
אם אתם מעונינים לקבל התראות דוא"ל לחצו על הקישור "הרשם לקבלת עדכונים מנושא זה" בתחתית העמוד (שימו לב - האופציה מופיעה רק אם אתם מחוברים). אין לפרסם כאן הודעות ללא אישור מפורש של משרד הפיסיקה. נחסמה הגישה לתגובות על מנת למנוע אינפלצית התראות. פניות לרכזת הסטודנטים או לועדת הוראה אפשר לבצע במדורי הפורום הייעודיים. פרסום הצעות לפרויקטים ונושאי מחקר - לא כאן - יש מדור יעודי.
שלח תגובה
physics
הודעות: 2263
הצטרף: 14:40 06/05/2007

קורסי המכון הבינאוניברסיטאי למדעי הים באילת בסמסטר ב' פתוחים

שליחה על ידי physics » 10:20 25/01/2018

הקורסים של המכון הבינאוניברסיטאי באילת שיתקיימו בסמסטר ב' (להוציא הקורס 'מיקרוביולוגיה ימית') פתוחים עדיין להרשמה והסטודנטים מוזמנים להירשם אליהם.

מידע על ההרשמה לקורסים ועל כל קורס וקורס ניתן למצוא באתר המכון תחת הוראה/רשימת הקורסים ובקישור http://www.iui-eilat.ac.il/Courses/Courses.aspxנרשמים חדשים ונרשמים ותיקים חייבים לעדכן ולשמור בפרטי הלימודים שלהם את התואר ושנת הלימודים שיהיו תקפים לשנת תשע"ח וזאת לפני בחירת הקורסים.

בנוסף, יש להזין גיליונות ציונים של תואר ראשון ותואר שני ובמידת הצורך, אישורים פרטניים. ניתן להעלות ציונים מהמידע האישי באוניברסיטה כל עוד הם כוללים שם/לוגו של המוסד האקדמי, שם הסטודנט, ת.ז. של הסטודנט, פירוט הציונים של כל שנות הלימוד, ממוצע רב שנתי (לתלמידי שנה ג' תואר ראשון) וציון סופי לתואר (תלמידי תארים מתקדמים).תאריך אחרון להרשמה: 3.3.2018

תאריך אחרון לביטול ההשתתפות של סטודנטים שכבר התקבלו לקורסים: 3.3.2018

הקבלה לקורסים היא על סמך עמידה בתנאי הקבלה: קהל יעד, דרישות קדם, ציון, הכרה בקורס על ידי המוסד האקדמי אליו שייך הסטודנט ועל בסיס מקום פנוי או מקום שיתפנה עד ליום ה-3.3.2018.

הודעות קבלה/אי קבלה לקורסים לסטודנטים ברשימות ההמתנה ולנרשמים החדשים תימסרנה בהקדם האפשרי.
קבצים מצורפים
IUI COURSES 2017-2018 - POSTER.pdf
(682.05 KiB) הורד 65 פעמים

שלח תגובה

חזור אל “הודעות לתלמידי תואר ראשון”