קורס קיץ "קרח אש ומטר של ברזל - תמורות בהיסטוריה של כדוה"א "

לוח מודעות מחלקתי עבור תלמידי תואר ראשון
כללי הפורום
אם אתם מעונינים לקבל התראות דוא"ל לחצו על הקישור "הרשם לקבלת עדכונים מנושא זה" בתחתית העמוד (שימו לב - האופציה מופיעה רק אם אתם מחוברים). אין לפרסם כאן הודעות ללא אישור מפורש של משרד הפיסיקה. נחסמה הגישה לתגובות על מנת למנוע אינפלצית התראות. פניות לרכזת הסטודנטים או לועדת הוראה אפשר לבצע במדורי הפורום הייעודיים. פרסום הצעות לפרויקטים ונושאי מחקר - לא כאן - יש מדור יעודי.
שלח תגובה
physics
הודעות: 2321
הצטרף: 14:40 06/05/2007

קורס קיץ "קרח אש ומטר של ברזל - תמורות בהיסטוריה של כדוה"א "

שליחה על ידי physics » 14:52 23/05/2018

שלום רב,המחלקה למדעי הגיאולוגיה והסביבה מציעה את הקורס 206-17081 "קרח אש ומטר של ברזל - תמורות בהיסטוריה של כדוה"א" בסמ' קיץ תשע"ח (5.8.18-21.9.18) במסגרת לימודים כלליים לכלל התלמידים באוניברסיטה.להלן פרטי הקורס:

206-17081 "קרח אש ומטר של ברזל - תמורות בהיסטוריה של כדוה"א", הקורס ניתן כקורס מקוון (הוראה מתוקשבת) בהיקף 3 נק"ז.

במהלך הקורס ינתנו מס' תרגילים ובתום הקורס תתקיים בחינה בקורס.סילבוס הקורס:

התפתחות כדור הארץ: העדויות הראשונות בסלעים לגבי נוכחות החיים; שינויים בהרכב האוקיאנוסים והאטמוספרה עם הזמן; השפעות על מערכת החיים של קרח, מידבור, התנגשויות במטאוריטים, התפרצויות הרי געש מסיביות, השתנות השמש ו'מחול היבשות'. רוב השיעורים קשורים בהפרעות אקלים בכדור הארץ, נושא הנמצא על סדר היום הציבורי. כל נושא נזכר נידון לאור תגליות חשובות של השנים האחרונות, כאשר מגוון תיאוריות להסבירם נידונות בקורס.דרישות הקורס:

הקורס ניתן כקורס מתוקשב של שיעורים המועברים בעזרת שקופיות, אנימציה וסרטי וידיאו משולבים ומדובבים. כל סטודנט יקבע את זמן האזנתו לשיעור השבועי לפי נוחיותו. בתום כל שיעור תינתנה מספר שאלות רב-ברירתיות. הסטודנט יענה עליהן, ישלח את תשובותיו, ויקבל מענה מהיר לשגיאותיו. פורום מתוקשב באתר יאפשר לסטודנט לקבל הסבר על שגיאותיו ולהאיר על נקודות לא ברורות.

בחינה: בתום הקורס תתקיים בחינה מורכבת משאלות רב ברירתיות.לתשומת לבכם, הרישום לקורסי קיץ יתקיים בין התאריכים 15.7.18-18.7.18.(תקופת מבחנים לקורסי קיץ: 2.10.18-19.10.17).
קבצים מצורפים
ואש ומטר של ברזל-תמורות בהיסטוריה של כדוה''א -קיץ תשע''ח.doc
(26.5 KiB) הורד 124 פעמים

שלח תגובה

חזור אל “הודעות לתלמידי תואר ראשון”