השתתפות בתכנית החינוכית "מסע בעקבות"

לוח מודעות מחלקתי עבור תלמידי תואר ראשון
כללי הפורום
אם אתם מעונינים לקבל התראות דוא"ל לחצו על הקישור "הרשם לקבלת עדכונים מנושא זה" בתחתית העמוד (שימו לב - האופציה מופיעה רק אם אתם מחוברים). אין לפרסם כאן הודעות ללא אישור מפורש של משרד הפיסיקה. נחסמה הגישה לתגובות על מנת למנוע אינפלצית התראות. פניות לרכזת הסטודנטים או לועדת הוראה אפשר לבצע במדורי הפורום הייעודיים. פרסום הצעות לפרויקטים ונושאי מחקר - לא כאן - יש מדור יעודי.
שלח תגובה
physics
הודעות: 2302
הצטרף: 14:40 06/05/2007

השתתפות בתכנית החינוכית "מסע בעקבות"

שליחה על ידי physics » 15:55 09/10/2018

שמי אלכס ואני רכז תכנית "מסע בעקבות" של הלל בן גוריון היושב בבית הסטודנט במתחם הדיקאנט.


אני כותב על מנת לעניין אותך בהזדמנות חינוכית המציעה לסטודנטים בבן גוריון הזדמנות להשתתף במשלחת לליטא ולפולין, הממשיכה בתכנית חינוכית שנתית המתרחשת בקמפוס.

בתכנית זו הסטודנטים יזכו לצאת למשלחת המתמקדת בלמידה על נושא מלחמת העולם השנייה מהזווית של ברה"מ לשעבר, משלחת בה הם יפגשו ויכירו סטודנטים ממדינות שונות המגיעים למסע.

בחזרתם לארץ הם ייקחו חלק בהפקת יוזמות אישיות, ולקיחת אחריות חברתית בכל הקשור לתחום של חשיפת הקהל הישראלי לחיי היהודים בברה"מ לשעבר, וחייהם בישראל כיום.

אני מאד אעריך את עזרתך, ואבקש אם יתאפשר לך להפיץ את המידע בנוגע לתכנית זו בקרב הסטודנטים הלומדים במחלקתך. על מנת להפוך בקשה זו שלי אפשרית ונוחה ביותר עבורך אני אצרף קישור מהיר להרשמה ולמידע נוסף לטובת העברה לסטודנטים בתחתית המייל.

אני רואה באופן אישי חשיבות עצומה בתכנית זו, וכן מניסיון העבר יודע כמה משמעותית היא עבור המשתתפים, וכיצד משפיעה עליהם בכל הנוגע לזהותם הישראלית- רוסית- יהודית ותחושת הנוחות שלהם כאינדבידואלים וכקבוצה בעלי זהות מורכבת זו.

מודה לך מאד מראש ומאחל תחילת שנת לימודים נעימה ומוצלחת,


אלכס


קישור עבור הסטודנטים להרשמה: http://bit.ly/2CqW5sL

עמוד הבית של הלל בן גוריון בפייסבוק למידע נוסף: https://www.facebook.com/hillelbgu/
קבצים מצורפים
masa_beikvot_bengurion_mail (1).jpg
masa_beikvot_bengurion_mail (1).jpg (551.12 KiB) נצפה 780 פעמים

שלח תגובה

חזור אל “הודעות לתלמידי תואר ראשון”