פרויקטים - שינוי מדיניות / חשוב לכולם

לוח מודעות מחלקתי עבור תלמידי תואר ראשון
כללי הפורום
אם אתם מעונינים לקבל התראות דוא"ל לחצו על הקישור "הרשם לקבלת עדכונים מנושא זה" בתחתית העמוד (שימו לב - האופציה מופיעה רק אם אתם מחוברים). אין לפרסם כאן הודעות ללא אישור מפורש של משרד הפיסיקה. נחסמה הגישה לתגובות על מנת למנוע אינפלצית התראות. פניות לרכזת הסטודנטים או לועדת הוראה אפשר לבצע במדורי הפורום הייעודיים. פרסום הצעות לפרויקטים ונושאי מחקר - לא כאן - יש מדור יעודי.
שלח תגובה
dcohen
הודעות: 2210
הצטרף: 10:13 22/02/2007
מיקום: פיסיקה, חדר 310
יצירת קשר:

פרויקטים - שינוי מדיניות / חשוב לכולם

שליחה על ידי dcohen » 11:38 17/03/2010

בכוונת המחלקה לתת דגש גבוה יותר על ביצוע פרויקטים מחקריים. אנו שואפים לכך שכל סטודנט עם פוטנציאל יבצע פרויקט אצל אחד מחברי הסגל. לאור המספר הרב של הסטודנטים שביקשו לעשות פרויקטים יש שינוי קטן במדיניות, ואני מבקש מאוד את שיתוף הפעולה, אחרת אביבה ואני נתקשה לטפל בצד האדמינסטרטיבי:
In order to be listed the student has to submit the physics office a page with a title and an abstract signed by a faculty member that had agreed to take responsibility as an adviser. A txt or pdf file with this information should be placed in the submission site (link below).
http://physweb.bgu.ac.il/COURSES/PROJECTS

ברצוני להדגיש שביצוע הפרויקט בפועל הוא גמיש. אפשר תמיד להרשם מראש או בדיעבד, כל עוד שזה מוסכם על ידי המנחה. אם סטודנט נרשם עכשיו בכוונה לעשות את הפרויט בקיץ, עדיין אני מצפה שיגיש באתר קובץ עם האינפורמציה המינימלית לצרכים אדמינסטרטיביים (כותרת נושא + שם סטודנט + שם מנחה). את האבסטרקט יש להוסיף כאשר העבודה מתחילה בפועל.

תודה, דורון

שלח תגובה

חזור אל “הודעות לתלמידי תואר ראשון”