אין לי אפשרות להגיב על הודעות כאן?

לוח מודעות מחלקתי עבור תלמידי תואר שני ושלישי
כללי הפורום
אם אתם מעונינים לקבל התראות דוא"ל לחצו על הקישור "הרשם לקבלת עדכונים מנושא זה" בתחתית העמוד (שימו לב - האופציה מופיעה רק אם אתם מחוברים). אין לפרסם כאן הודעות ללא אישור מפורש של משרד הפיסיקה. נחסמה הגישה לתגובות על מנת למנוע אינפלצית התראות. פניות לרכזת הסטודנטים או לועדת הוראה אפשר לבצע במדורי הפורום הייעודיים. פרסום הצעות לפרויקטים ונושאי מחקר - לא כאן - יש מדור יעודי.
שלח תגובה
chuchem

אין לי אפשרות להגיב על הודעות כאן?

שליחה על ידי chuchem » 09:36 07/03/2010

ההודעה הועברה לפורום ועדת הוראה, אשמח להתיחסות.
נערך לאחרונה על ידי chuchem ב 10:31 07/03/2010, נערך פעם 1 בסך הכל.

dcohen
יצירת קשר:

Re: אין לי אפשרות להגיב על הודעות כאן?

שליחה על ידי dcohen » 09:54 07/03/2010

אנו משתדלים לא לזבל את הלוח.
זו גם הסיבה שאנו חוסמים תגובות - למנוע הצפות דוא"ל.

אני מבקש לא לשלוח הודעות בלוח המודעות (אלא אם כן זה בתוקף תפקיד / איש סגל).
יש פורומים יעודיים (ועדת הוראה) ששם אפשר לפנות אלינו.

אם לא תהיה משמעת נצטרך להגדיר הרשאות משתמשים "לפי מעמד" וזו סתם תהיה טרחה מיותרת.

בהזדמנות זו ברצוני לצטט תגובה לדואר פרטי שקבלתי מאחד האסיסטנטים:
שלום,

(1)
מספר ההודעות שאתה מקבל ביום לא קשור לשיטה של לוח המודעות, אלא לשימוש בו. אנו משתדלים לא לזבל את הלוח. זו גם הסיבה שאנו חוסמים תגובות - למנוע הצפות דוא"ל. בדרך כלל תקבל סדר גודל של הודעה אחת בשבוע כמו שהיה תמיד.

(2)
אידיאלית: כל אסיסטנט פותח את האתר בתחילת הסמסטר, דניאל אריעד מבצע ביקורת בסוף השבוע, ותיקונים מתבצעים שבוע אחר כך. תהליך כזה לא דורש יותר מהודעה אחת בלוח המודעות.

(3)
הצפת הדוא"ל השבוע בגללי, בגלל אריעד, ובגלל מיכאל, נבעה מחוסר שיתוף הפעולה של האסיסטנטים. במקביל נשלחו גם הודעות פרטניות. אתה יכול להניח שלא דניאל, לא מיכאל ולא אני אהבנו את הסיטואציה ובזבוז הזמן. גם אסיסטנטים כמוך מתעצבנים משרשורי הדוא"ל (בצדק) וגם מספר מרצים. אבל את הכעס - נא הוצא על חבריך - מה שנקרא לעשות "שמיכה".

(4)
את ההודעה הזו יכלת לשלוח בפורום של ועדת הוראה תלמידי מחקר, אני מציע שתשגר שם גם את מה ששאלת וגם את תגובתי (ללא צנזור).

דורון

שלח תגובה

חזור אל “הודעות לתלמידי מחקר”