דף 1 מתוך 1

מועד ב

נשלח: 11:13 13/07/2010
על ידי betite85
האם מותר לגשת למועד ב' ולהתחרט תוך חצי שעה?
או שהתקנה הזאת לא נכונה בבן גוריון?

Re: מועד ב

נשלח: 13:01 13/07/2010
על ידי TA_Yoni
מתוך "נוהל בחינות אוניברסיטאי" של אוניברסיטת בן גוריון, חלק 8 (תקנות הבחינות) סעיף 3.3:

" עזב הסטודנט את חדר הבחינה לאחר חלוקת השאלונים, דינו כדין "נבחן" בבחינה. "