ספר למשה דיין

גם סגל וגם סטודנטים יכולים לפנות בבקשות ושאלות למשרד הפיסיקה. במדת הצורך השאלות יופנו לרמ"ח. בדקו תחילה שאין פורום ספציפי לנושא שאתם מעונינים להעלות.
שלח תגובה
avivaf
הודעות: 333
הצטרף: 10:56 30/04/2007

ספר למשה דיין

שליחה על ידי avivaf » 08:22 13/12/2017

שלום לכל החברים
בשעה טובה יצא לאור ספרי שנקרא: "האלוהות שבנפשנו". הספר מנסה לענות על השאלה למה במאה ה-21, עם כל ההתפתחות המדעית והטכנולוגית והתובנות הנלוות לכך, הדת עדיין בעלת השפעה רבה בכל חברות האנוש. הספר מבסס את התיזה שדתיות האדם היא אינסטינקט אנושי מורכב, כלומר תכונה שמובנית בדנ"א שלנו וכתוצאה מכך- במבנה המוח. לדעתי הספר מעניין, אבל הוא לא קליל ומבדר, הוא ספר עיון רציני אם כי לא כבד ממש (הוא לא מיועד למקצוענים).
לצערי הספר יוצא בהוצאה דיגיטלית (ולא מודפסת) בשלב זה. הסיבה היא פשוט כספית, כי לא הייתי מוכן לשאת בהוצאות הגדולות של הוצאה מודפסת. אם ההוצאה הדיגיטלית תניב הכנסות, המהדורה הבאה תהיה מודפסת. היתרון של ספר דיגיטלי הוא מחירו הנמוך (רק 37 שקל, כולל מע"מ). את הספר נוח לקרוא במחשב, טאבלט וקינדל. בקריאה במחשב כדאי לפרוס אותו בפורמט של שני עמודים לרוחב המסך. אפשר לקוראו גם באיפון ואייפד. הספר נמכר בחנות הספרים – "מנדלי מוכר ספרים ברשת". מנדלי מוכר ספרים ברשת .
תודה וברכות. משה דיין

שלח תגובה

חזור אל “ענינים כלל מחלקתיים”