בוחן מעבדה

ניתן לפנות בשאלות בנושאים הקשורים לתוכנית הלימודים או בנושאים כלליים של "יעוץ". אם יש "נסיבות אישיות מיוחדות" יש לפנות באופן אישי למזכירות.

מנהל: avivaf

שלח תגובה
amirber
יצירת קשר:

בוחן מעבדה

שליחה על ידי amirber » 14:24 30/04/2007

אביבה שלום,

פרסמת הודעה בנוגע לבוחן מעבדה ב'. בהודעה לא צוין לאיזה יום ד' הכוונה ויותר חשוב מכך - על אילו מעבדות אנו אנמורים להיבחן? לפני השביתה היה זמן מספיק להגיש דוח יחיד ולהתחיל מעבדה נוספת, הבוחן המסכם אמור להיות על 4 ניסוים שונים - אז מה יהיה?

אמיר
סע,
יש'ך עוד...

avivaf

שליחה על ידי avivaf » 10:06 01/05/2007

שלום וברכה
כרגע אין לי אפשרות לדעת על איזה יום רביעי מדובר, לאחר שתסתיים השביתה ויוחלט מה קורה עם הסמסטר - נוכל לתאם יום רביעי ספיציפי. כרגע, השאלה שלי היא יום רביעי (בשבוע שבו לומדים כמובן) באופן עקרוני.
לגבי מהות הבוחן, החומר הכלול והיקפו נא לפנות למרכז המעבדה ד"ר יעקב ביטון.
בברכה
אביבה

avivaf

תגובת יעקב ביטון

שליחה על ידי avivaf » 10:19 01/05/2007

נכון להיום, לא ידוע על הנחות כלשהן לגבי הלימודים - המעבדות ולכן הבוחן יהיה על כל המעבדות
(4 מעבדות) למי שעדיין לא השלים את המעבדות מומלץ לתאם מועד השלמות עם מדריכי המעבדות הרלבנטיים.
כה אמר יעקב ביטון...
אביבה

fruchtman

מה? אני לא מבין

שליחה על ידי fruchtman » 18:01 01/05/2007

ממתי יש בוחן מעבדה ב' באמצע הסמסטר?
הבוחן אמרו להיות ממש בתקופת מבחנים או שבוע לפני, אחרי שכולם עברו 4 מעבדות.
גם אם לא הייתה שביתה היינו מספיקים רק 2 מעבדות עד עכשיו .
אפשר להבין על מה הבוחן ולמה?

yaacov

לתלמידי מעבדות שנה ב

שליחה על ידי yaacov » 13:43 02/05/2007

לאור השאלות הרבות ...
1. לבקשתי , אביבה מנסה לתאם מועד לבוחן הסופי במעבדה שיתקיים לקראת סוף הסימסטר בשאיפה בשבוע האחרון של הסימסטר. בוחן זה הוא חלק מהדרישות האקדמיות של המעבדה.

2. כידוע לכם השביתה היא של הסטודנטים ולא של המרצים או המדרכים.
נכון להיום עדין לא נקבע מה תהיה מדיניות האוניברסיטה לגבי הסימסטר.
יתכן שיבטלו את הסימסטר או יאריכו אינני יודע. מאחר ואין עדיין הנחיות ברורות של המוסד אנו ממשיכים בשיגרה. כלומר מבחינתנו כל החובות האקדמים שלכם נשארים כרגיל דוחות ובחנים.
לידיעתכם ישנם סטודנים שלא מחכים להחלטות על גורל הסימסטר הנוכחי ובאים ומבצעים את הניסויים.
אני ממליץ לכל הסטודנטים הרשומים במעבדה שמעונינים לבצע את הניסויים ולנצל את הזמן הפנוי ולקבוע עם המדריכים ולבוא לבצע את הניסויים (גם לא בזמני המעבדה הרשמיים).

לידיעכם:
1. במידה ויבוטל הסימסטר המעבדות שבצעתם יעברו לשנה הבאה ולא תצטרכו לחזור עליהם.
2. במידה והסימסטר יוארך ולא יהיה זמן מספיק לבצע את המעבדות בזמן הארכה יתכן וציונכם יפגע מכך.
3. במידה ויחליטו ראשי האוניברסיטאות על פטור או הקלות מסוימות הם יחולו גם על אלו שביצעו את המעבדות.

בהצלחה דר' יעקב ביטון
מרכז מעבדות פיסיקה

שלח תגובה

חזור אל “עניני סטודנטים וערעורים (אביבה)”