קורס קיץ בפיסיקה 2

ניתן לפנות ליו"ר ועדת הוראה עם שאלות / הצעות / בקשות / תלונות. אם יש בעיה עם קורס או עם מעבדה יש לפנות תחילה לאחראי האקדמי (ראו מדורי קורסים ומעבדות בפורום מקביל)
שלח תגובה
adamre

קורס קיץ בפיסיקה 2

שליחה על ידי adamre » 00:59 19/09/2008

האם ישנה אפשרות לפתוח קורס קיץ בפיסיקה 2 על מנת שלתלמידים שנכשלו במועד ב' תהיה הזדמנות נוספת בכל זאת לעבור?

ובנימה אחרת: אם ידוע שיש אחוז גבוה של נכשלים בפיסיקה 2, מדוע לא פותחים קורס קיץ??
נערך לאחרונה על ידי adamre ב 10:55 14/11/2011, נערך 2 פעמים בסך הכל.

avners

שליחה על ידי avners » 09:48 19/09/2008

טוב, אני אומר לך מה אני חושב בתור מי שספג הרבה בירוקרטיה פקולטית בשנתיים האחרונות, וזה אולי ירגיע אותך עד יום ראשון שאביבה תענה לך תשובה אמיתית:
דבר ראשון, תשאל את עצמך (ואין לי נתונים) אם היו אנשים שנרשמו בהרשמה מוקדמת לקורס קיץ בפיסיקה 2, אם לא, לכאורה איך הפקולטה אמורה לדעת שצריך לפתוח כזה (לדעתי בשנה שעברה היו פחות נכשלים בקורס, אבל אני לא בטוח)
דבר שני, תקופת הרישום ותקופת השינויים של סמסטר קיץ כבר עברו, ולמען האמת הוא כבר התחיל שבוע שעבר אם אני לא טועה, בד"כ לא פותחים קורס שבועיים וחצי לתוך הסמסטר (מניסיון, הפקולטה לא מאשרת לפתוח קורסי קיץ אחרי תקופת השינויים)

מה שנראה לי שכדאי שתעשו כבר בסופ"ש זה שתתחילו לכתוב מכתב לועדת הוראה פקולטית (אם אני לא טועה היו"ר שלה הוא פרופ' רונן פרץ) שמסביר את המצב וכו וכו, ותביא חתימה של לפחות 10 סטודנטים (זה מה שצריך כדי לפתוח קורס) ואולי יעשו משהו חריג ויפתחו לכם את הקורס.
"התמדה זה הכול,
אין שום סיבה להפסיק..."
"איזה כיף", הדג נחש מסבירים את החוק הראשון של ניוטון

dcohen
יצירת קשר:

שליחה על ידי dcohen » 20:27 19/09/2008

I will be back in Israel only next week,
so better to forward such questions to Aviva.
Probably she will tell you that we do not have available lecturers,
and in particular during the summer most of us
are traveling or engaged with research.

Doron

שלח תגובה

חזור אל “ועדת הוראה”