מעקב קורסים בתקופת הקורונה

ניתן לפנות ליו"ר ועדת הוראה עם שאלות / הצעות / בקשות / תלונות. אם יש בעיה עם קורס או עם מעבדה יש לפנות תחילה לאחראי האקדמי (ראו מדורי קורסים ומעבדות בפורום מקביל)
שלח תגובה
dcohen
יצירת קשר:

מעקב קורסים בתקופת הקורונה

שליחה על ידי dcohen » 18:42 07/04/2020

שלום לסטודנטים,

רצ"ב דוא"ל שנשלח לנציגים של ועדי הכיתה. אם יש מישהו שאמור להיות נציג ועד כיתה, ולא מופיע בטבלה שנמסרה לנו על ידי אגודת הסטודנטים, הוא מתבקש להגיב בשרשור זה ולמסור את פרטיו. אם יש בעיות שלא המרצה ולא ועד הכיתה מטפלים בהם - אפשר לפנות אלי בשירשור זה.

טבלת מרצים / אסיסטנטים / מתאמים / נציגי כיתה:
https://physics.bgu.ac.il/courses/?seme ... ask_role=1

אני מקווה שכל הקורסים מתפקדים כהלכה,
ומבקש שהנציגים שלכם יעלו במיידי כל בעיה שמתעוררת,
על מנת שנוכל לפתור ביחד את הבעיות בזמן אמיתי.

חג שמח, דורון כהן
ראש המחלקה לפיזיקה

שלום למרצים, למתרגלים, למתאמים, ולנציגי ועד הסטודנטים,

נשמח לשמוע כל סוג של תגובה או הערות או לקחים לגבי מה שקורה עם הקורסים בפיזיקה. כרגע יש שני שירשורים פעילים לצורך אינטראציה בין כולנו, אחד המקורי (לפני הקורונה) והשני נועד לדון בכללי המשחק לאור תנאי הקורונה. כמובן שאתם יכולים לפתוח שירשורים נוספים... אני עוקב (גם בפסח).

viewtopic.php?f=17&t=16158&p=44934
viewtopic.php?f=17&t=16394&p=45402

באופן ספציפי בשירשור השני תראו שהיתה התכתבות עם ועד הסטודנטים של המחלקה לפיזיקה בנושא מועדי ג. בתוך המחלקה לפיזיקה זה איכשהו נפתר. לגבי קורסים שאנו נותנים למחלקות אחרות - המצב לא ברור - בפקולטה להנדסה אמרו לנו שהם יחזרו אלינו לדון בנושא אחרי פסח, ובכל מקרה תהיה אתראה של 3 שבועות. אם יש לכם אינפוטים לגבי הנושא הזה - תרגישו חופשיים לכתוב בפורום - ניקח את זה בחשבון עד כמה שזה תלוי בנו.

דוא"ל קודם רצ"ב. לא היו תגובות, אז אני מניח שהכל טוב -:)

חג שמח, דורון

שלח תגובה

חזור אל “ועדת הוראה”