מבחנים בתקופת קורונה

ניתן לפנות עם שאלות / הצעות / בקשות / תלונות. אם יש בעיה עם קורס או עם מעבדה יש לפנות תחילה לאחראי האקדמי.

מנהלים: dcohen, dcohen

שלח תגובה
dcohen
יצירת קשר:

מבחנים בתקופת קורונה

שליחה על ידי dcohen » 16:47 02/06/2020

שלום לסטודנטים,

בגדול אנו מבחינים בין אוכלוסית תואר שני, תואר ראשון, וחיצוניים (קורסי שרות). לגבי אוכלוסית תואר שני מאז ומתמיד התיחסנו אליהם כאל סגל, כך שרבים מאיתנו ממירים מבחנים בעבודות, או נותנים בחנים/בחינות ללא השגחה (כך עשיתי לדוגמה בשנה שעברה עם הבחנים בקורס מכניקה סטטיסטית). לגבי "חיצוניים" - החשדנות גרמה לכך שלהערכתי רוב הבחינות יהיו במתכונת הרגילה עם השגחה בקמפוס. לגבי תואר ראשון (פיזיקאים) אנו רוצים להאמין שאפשר ליישם שיטת אמון הן כשמדובר בהגשת תרגילים והן כשמדובר במבחנים. פרופ' מיכאל גדלין מספר להלן (רצ"ב) על ניסיונו במבחן שהוא ערך לאחרונה בקורס תרמו 1 (מועד מיוחד). אני שמח שהסטודנטים שלנו עמדו בציפיות. אני מקווה שזה יהיה השראה לכולנו,

סוף הסמסטר מתקרב ואני מאחל הצלחה במבחנים לכולם,

בברכה, דורון
שלום דורון,

בחודש שעבר התקיים מועד מיוחד בתרמו 1. במבחן השתתפו 18 תלמידים. קיימתי את המבחן ב moodle בשיטת אמון, ללא השגחה. הבחינה נפתחה לתלמידים בשעה מסוימת ונסגרה כעבור 4 שעות. המבחן עבר בצורה הוגנת לחלוטין. אף סטודנט לא התפתה לשפר את ציונו על חשבון הגינות. אמנם אלה הנורמות המקובלות ואני שמח שאלה הנורמות בקרב תלמידי פיזיקה, אני מוצא לנכון לציין את ההתנהלות במבחן. [...]

בברכה,
מיכאל

benhev

Re: מבחנים בתקופת קורונה

שליחה על ידי benhev » 16:46 22/06/2020

האם יש המשך לסוגייה הזאת?
כרגע להבנתי ישנן בחינות פרונטליות במספר קורסים בתוך המחלקה.

dcohen
יצירת קשר:

Re: מבחנים בתקופת קורונה

שליחה על ידי dcohen » 17:09 22/06/2020

יש כל מיני פורמאטים של בחינה.
צריך להתעדכן מול רכזת הסטודנטים.

שלח תגובה

חזור אל “פניות אל ראש המחלקה”