יעילות האתרים

ניתן לפנות ליו"ר ועדת הוראה עם שאלות / הצעות / בקשות / תלונות. אם יש בעיה עם קורס או עם מעבדה יש לפנות תחילה לאחראי האקדמי (ראו מדורי קורסים ומעבדות בפורום מקביל)
שלח תגובה
gedalin

יעילות האתרים

שליחה על ידי gedalin » 18:00 12/09/2007

הנני מעוניין לשמוע את דעתכם על יעילות האתרים של פיסיקה, מדעי המחשב ומתמטיקה. כל אחת מהמחלקות בחרה דרך משלה לבנות אתרים ולספק מידע על הקורסים שהיא מלמדת, ורציתי לדעת באיזו מידה כל שיטה מוצלחת. מדובר על הקורסים שהסטודנטים שלנו לומדים, בעיקר בשנה ראשונה.

amirber
יצירת קשר:

שליחה על ידי amirber » 22:46 16/09/2007

בסה"כ אני מאמין שהשיטה שנהוגה אצלנו היא היותר מוצלחת, ומסיבה עיקרית אחת - במחלקה למתמטיקה חלק מהאתרים בהיי-לרן, אחרים נמצאים באתרים פרטיים של פרופסורים עם שמות בלתי ניתנים להגיה, ויש כאלו לפעמים מפרסמים באתר הספריה. את המערכות של מדעי המחשב לא ממש יצא לי להכיר.

אצלנו לדעתי הבעיתיות העיקרית היא שאם לרוס אין מתרגל - אין אתר. בעיה מעצבנת נוספת היא גישה לsubmissions שלעיתים קרובות מעלה קשיים מציקים.
סע,
יש'ך עוד...

OmerZohar
יצירת קשר:

שליחה על ידי OmerZohar » 21:15 23/09/2007

המערכת של מדעי המחשב - מעולה. אני מתכוון למע' הקורסים ולא למע' הטפסים כמובן...
יש ממשק אחד לכל הקורסים, מה שמקל על ההתמצאות, מחולק לפי קטגוריות נוחות.
הבעיה העיקרית עם אתרים של קורסים של מדעי המחשב - הוא שאף אחד לא מעדכן אותם... אבל זה כבר לא בעיה של המערכת...

anter

שליחה על ידי anter » 10:19 24/09/2007

אני לומד מדעי המחשב - פיסיקה כך שאני מכיר טוב את האתרים של המחלקות האלו.

פיסיקה: אתרים מעולים, נוחים וברוב במקרים מלאי תוכן.

מדעי המחשב: אתרים מאד מסודרים, יש חלוקה ברורה להרצאות, תירגולים, תרגילים וכו'.

מתמטיקה: אתרים גרועים ביותר, חלק היי-לרן שאני אישית לא סובל, חלק בפורמט אחר, של המרצה או של המחלקה. אתרים לא נוחים, ריקים מתוכן, שצריך לשנות בהקדם.

יתרון של אתרי פיסיקה מול מדעי המחשב: אתרים (בדרכ') מלאי תוכן, יעילים, יש מבנה של השיעורים, כל המידע מול העיניים.
יתרון של אתרי מדעי המחשב מול פיסיקה: אתרים מסודרים יותר עקב החלוקה בצד ימין של המסך ל sections

שלח תגובה

חזור אל “ועדת הוראה”