סטנדרטיזציה של קורסי שירות- הפקת מסקנות

ניתן לפנות ליו"ר ועדת הוראה עם שאלות / הצעות / בקשות / תלונות. אם יש בעיה עם קורס או עם מעבדה יש לפנות תחילה לאחראי האקדמי (ראו מדורי קורסים ומעבדות בפורום מקביל)
שלח תגובה
irena

סטנדרטיזציה של קורסי שירות- הפקת מסקנות

שליחה על ידי irena » 11:19 15/04/2010

שלום לכולם,
אמנם אנחנו בעיצומו של סמסטר, אבל אני חושבת שיש מקום להתחיל תהליך של הפקתת לקחים ומסקנות משנה ראשונה של הניסיון לבצע סטנדרטיזציה של קורסי השירות.
אשמח אם יתקיים דיון בנושא- בפורום או בפגישה שאליה יגיעו המרצים והאסיסטנטים שהתנסו בשיטה החדשה, אני מרגישה שיש הרבה מה לשפר וצריך להתחיל לטפל בזה עכשיו ולא בדקה ה-90, כלומר לא לחכות עם התהליך לקיץ (כשרבים לא נמצאים) או לפתיחת הסמסטר הבא.

האם הפורום הוא המקום המתאים לדיון הזה? אני חושבת שרבים מהמרצים לא מעורבים בדיונים שנערכים פה.

dcohen
יצירת קשר:

Re: סטנדרטיזציה של קורסי שירות- הפקת מסקנות

שליחה על ידי dcohen » 14:41 17/04/2010

רעיון טוב. אולי אתם המתרגלים תוכלו לבוא אלי כדי ליישר קו. כעקרון אין אני מעונין לערב את מי שאינו אחראי בפועל, כך שרק מי שמתעסק בפועל עם האתרים רלבנטי (+ מי שאחראי על הקואורדינציה והפיקוח שזה כרגע אריעד). למרצים יש אחריות אקדמית על התוכן, אבל נדמה לי שהם לא מעורבים במה שאתם עושים בהיבט הלוגיסטי. את הסיכום של הפגישה נפיץ בפורום לידיעת כולם.

כעקרון בשנה"ל הבאה כל הקורסים שהם ברמה מסוימת יהיה להם אותו מספר, ואתרי השער שלהם יהפכו להיות האתרים הרשמיים, כל שאר האתרים יגנזו.

שלח תגובה

חזור אל “ועדת הוראה”