דף 1 מתוך 1

בעיה עבור מסלול משולב פיסיקה - מדעי המחשב, שנה ב'

נשלח: 19:15 06/03/2011
על ידי liadb
פרופ' דורון שלום רב,
מדובר בסטודנטים במסלול המשולב (לתואר כפול) - הבעיה היא ברישום לקורס מבנים בדידים וקומבינטוריקה (202-1-1061) ובקורס אליו אנו רשומים - מתמטיקה בדידה (201-1-2201).
בשנתון שלנו היה רשום כי עלינו לקחת את הקורס מתמטיקה בדידה, ואילו בשנתון החדש של המסלול (וגם של מדעי המחשב חד מחלקתי) מצוין שיש לקחת את הקורס מבנים בדידים.
הבעיה היא שיש לנו התנגשות במערכת, עם הקורס קוונטים 1 (הרצאה, יום שלישי) וההרצאה בקורס מתמטיקה בדידה (אליו אנו רשומים) היא יחידה.
פנינו אל האחראי על המסלול המשולב במחלקה למדעי המחשב והוא מצידו אישר לנו לקחת את הקורס מבנים בדידים, כדי לפתור את הבעיה, אלא, שפנינו למזכירות מדעי המחשב והמזכירה טוענת שזה בניגוד להחלטת הפקולטה לאשר לנו לקחת את הקורס מבנים בדידים במקום מתמטיקה בדידה. הם אמרו שיפתרו את הבעיה בקרוב, אך עברו 6 ימים מאז שפנינו אל המזכירות, ושום דבר לא נפתר עד כה.
בינתיים, פורסמו עבודות בית ב2 הקורסים (שתאריך היעד הוא בעוד כשבוע) אך איננו יודעים איזו מהם לעשות - הגיוני שמאחר והאחראי על המסלול אישר לנו לקחת את הקורס מבנים בדידים, ושזהו הקורס שמעתה לומדים במחלקה למדעי המחשב, וכמו כן מפאת ההתנגשות במערכת, שזה הקורס שלבסוף נהיה רשומים אליו, אך איננו רשומים אליו עדיין, אנחנו לא יודעים איפה אנחנו עומדים, אילו עבודות לעשות, לאילו הרצאות ותרגולים ללכת, וכבר תמה לה תקופת השינויים - בקיצור אנחנו בבעיה ומזכירות מדעי המחשב כנראה לא לוקחת אותנו במלוא הרצינות.
לצורך העניין נשלח מייל נוסף למזכירות ביום חמישי האחרון, ללא תגובה.
מיותר לציין שההתעסקות שלנו עם זה החלה עוד בתחילת הסמסטר, ומכיוון שעוד אין מענה החלטנו לפנות אליך.
נשמח אם תוכל לעזור לנו ולזרז את העניינים. אנחנו כבר בשבוע השלישי של הסמסטר ואני לא חושב שזה תקין שאנחנו לא יודעים לאיזה קורס ללכת / לא יכולים ללכת להרצאה עקב התנגשות במערכת. סה"כ יש הסכמה של פרופסור מיכאל אלחדד לגבי רישום לקורס מבנים בדידים, אך איננו יודעים מה יש לעשות על מנת לקבל אישור מהפקולטה, ולכן אנו פונים אליך.

בתקווה שהעניין יפתר במהרה, ותודה מראש.

Re: בעיה עבור מסלול משולב פיסיקה - מדעי המחשב, שנה ב'

נשלח: 20:10 06/03/2011
על ידי dcohen
טוב שפניתם.
אבקש מאביבה לדאוג לכך שהודעה מסודרת תפורסם באופן מידי.
למיטב ידיעתי הפקולטה מחויבת לתת פתרון מידי לבעיה כזו.

Re: בעיה עבור מסלול משולב פיסיקה - מדעי המחשב, שנה ב'

נשלח: 10:34 07/03/2011
על ידי dcohen
בשלב זה קיבלתי אישור מיו"ר ועדת הוראה של מדעי המחשב שהמעבר אושר ולא תהיה בעיה.

אביבה עדיין בודקת מול הפקולטה לפני שתפורסם הודעה רשמית.

Re: בעיה עבור מסלול משולב פיסיקה - מדעי המחשב, שנה ב'

נשלח: 19:01 07/03/2011
על ידי orlandm
תודה על התשובה המהירה!