חזרה ללימודים

מנהל: gedalin

שלח תגובה
אוהד

חזרה ללימודים

שליחה על ידי אוהד » 14:49 15/05/2007

שלום פרופ' גדלין,

אני מעוניין להמשיך עם הלימודים בקורס (גם אם אולי יש אחרים שלא רוצים כרגע להגיע להרצאות). למיטב הבנתי סגל המרצים אינו בשביתה, ולכן ממשיך לספק שירותי הוראה בקורסים.
האם אוכל להשתתף בשיעורים לפי מערכת השעות הקבועה של הסמסטר?

בתודה,
אוהד

אוהד

שליחה על ידי אוהד » 19:27 16/05/2007

אני עדיין מחכה לתשובת המרצה.

לא הבנתי בדיוק מה sharon ו-GaborMarton ניסו להעביר בתגובה שלהם. אם זה אמור להיות סוג של איום, זה לא רלוונטי לפורום. הם מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית, ואז אני אתעלם ממנה.

אם אתם רוצים לוותר על הלימודים כדי להשיג משהו (שלדעתי האישית מנוגד לאינטרסים שלכם, אבל זה לא משנה), שיהיה לכם בהצלחה. אל תגררו אותי אתכם.

הסמסטר כבר שילמתי שכר לימוד, ולאוניברסיטה יש מחויבות כלפיי להעביר את השיעורים. משום מה בינתיים היא לא עומדת במחויבות הזאת, ואני מנסה להבין אם זה סתם קצר בתקשורת או החלטה מכוונת.

gedalin

שליחה על ידי gedalin » 22:40 16/05/2007

אוהד כתב:אני עדיין מחכה לתשובת המרצה.

לא הבנתי בדיוק מה sharon ו-GaborMarton ניסו להעביר בתגובה שלהם. אם זה אמור להיות סוג של איום, זה לא רלוונטי לפורום. הם מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית, ואז אני אתעלם ממנה.

אם אתם רוצים לוותר על הלימודים כדי להשיג משהו (שלדעתי האישית מנוגד לאינטרסים שלכם, אבל זה לא משנה), שיהיה לכם בהצלחה. אל תגררו אותי אתכם.

הסמסטר כבר שילמתי שכר לימוד, ולאוניברסיטה יש מחויבות כלפיי להעביר את השיעורים. משום מה בינתיים היא לא עומדת במחויבות הזאת, ואני מנסה להבין אם זה סתם קצר בתקשורת או החלטה מכוונת.
בעבר ניסיתי ללמד אך השיעור הופסק בפועל ע"י הפרעה מצד קבוצת סטודנטים. הוראות ההנהלה הן להתייצב בכיתה. הוראות ועד הסגל הן לא לשבור את השביתה. לכן אין אפשרות לקיים שיעורים כל עוד השביתה לא הסתיימה ורוב הסטודנטים בעד ההמשך ויימצאו כאלה שיבואו ויפריעו - חבל על זמני וזמנכם.
יחד עם זאת, כל אחד יכול לבוא לשאול שאלות בשעות הקבלה. אם השביתה לא תסתיים עד יום א' אני מתכוון להרחיב את שעות הקבלה שלי. אפשר להגיע גם בקבוצות. מאחר והמשרד שלי די מפורק לקראת המעבר הצפוי לבניין החדש, נצטרך למצוא מקום אחר לשעות קבלה בתאום מראש או במקום.

שלח תגובה

חזור אל “- אלקטרודינמיקה 1”