מידע למועמדים מסתתר אי שם

עמוד הבית: www.bgu.ac.il/computing
הפורום נועד לצורך שאלות, העלאת רעיונות ודיון בנושאי המחשוב ומערכות המידע באוניברסיטה.
במקרה של פתיחת תקלה יש לשלוח דוא"ל לכתובת helpdesk@bgu.ac.il עם קישור להודעה

מנהלים: amirsol, ak

שלח תגובה
bouskila

מידע למועמדים מסתתר אי שם

שליחה על ידי bouskila » 18:23 11/06/2007

לאחרונה חלו שינויים שונים במראה הדפים של המחלקות והאגפים השונים. אני חייב לציין שלמרות זאת, ישנם דברים שאי אפשר לדעת היכן לחפש אותם, וההגיון הפשוט של המשתמש לא מוליך אותו לשום מקום. לדוגמה, חיפשתי עבור מישהו את תנאי הקבלה של המחלקה למדעי ההתנהגות (ציוני בגרות, פסיכומטרי וכדומה). ניסיתי באמצעות דפים שנקראו עם שמות מבטיחים : מידע למועמדים (באתר המחלקה עצמה), "הידיעון המלא למועמדים" הנמצא בקיוסק המידע למועמדים (דרך הפנל הצדדי של אתר הבית של האוניברסיטה) או מידע לתואר ראשון (שרותי מידע למועמדים) ובאף אחד מהם לא יכולתי להגיע למידע הדרוש. במקומות אחדים היפנו אותי לדף הבית של מדור רישום, אך בשום מקום לא הצלחתי למצוא דף של מדור רישום דרך אתר הבית של האוניברסיטה או בכל מקום אחר. בזבזתי על זה לפחות 3/4 שעה, ועד עכשיו, אין לי את המידע למסור למי שביקש ממני את עזרתי. זה עושה רושם רע מאד על מועמדים חדשים אם הם לא מצליחים למצוא את המידע הדרוש ואם אפילו חבר סגל ותיק לא מצליח להתמצא בדפים של האוניברסיטה. אני בטוח שהמידע מסתתר אי שם, אך הוא כנראה במקום מאד לא אינטואיטיבי.

עמוס

shmuel

שליחה על ידי shmuel » 10:02 14/06/2007

אכן יש צדק רב בדבריך
בימים אלו נערכת רוויזיה בכל נושא המידע למועמדים
הוגדר "אתר נחיתה" חדש למועמדים והמידע אורגן , אני מקווה , טוב יותר
שמואל גרובר

שלח תגובה

חזור אל “מחשוב ואינטרנט”