דף 1 מתוך 1

מועד מיוחד פיזיקה 3

נשלח: 18:07 26/08/2008
על ידי Yoav Pollack
עמלתי קשות לנסות להשיג מיגאל מועד מיוחד לכולם בעקבות השאלה הבעייתית במועד ב' (שאלה 3 - ממברנה ריבועית).
למי שעוד לא עודכן, מסתבר שהפתרון שהוצע לשאלה זו לא היה מלא (היו חסרים מצבים עצמיים) ולפחות שני סטודנטים עלו על הבעייתיות בזמן המבחן ולכן שינו את תשובתיהם שאחרת היו תואמות את הפתרון שהוצע.

בסיכומו של דבר יגאל נפנף אותי מכל המדרגות, לא עניין אותו שהמתרגלים של הקורס לא ידעו לפתור את השאלה, לא עניין אותו ששלושה מרצים אחרים לא ידעו לפתור את השאלה (אחד מהם מעביר פיזיקה 3 לחומרים), ולא עניין אותו שלא נתקלנו בשום דבר דומה קודם ושלא היו לנו כלים להתמודד עם השאלה.

השלב הנדרש הבא הוא ללכת עם הדברים לדורון כהן, גדלין, או לפנות לפקולטה.
אני מאמין שהטיעונים שהעלנו צודקים ומשכנעים, אבל האגו של יגאל מונע בעדו מלאשר לנו את המועד המיוחד, ויתכן מאוד שהגורמים האחרים שהזכרתי כן יאשרו לנו מועד נוסף אם ביכולתם לעשות זאת.

לי כבר אושר מועד מיוחד ממזמן, ולמרות זאת השקעתי הרבה מאמץ בלנסות להשיג מועד לכולם. עכשיו כבר אין לי לא זמן ולא כח להמשיך להילחם, מי שהדבר נוגע לו מוזמן להרים את הכפפה ולהמשיך. אני אשמח לפרט את כל ההתכתבויות עם יגאל עד עכשיו, את הבעייתיות בפתרון שהוצע וכל דבר אחר שצריך למי שיתנדב.

יואב פולק.

הודעה של אמיר

נשלח: 20:23 26/08/2008
על ידי infinity
amir כתב:מחלקה ביזיון.
סטוטלנד לא למד לקח מפיסיקה 2 ושוב קיבלנו תרגיל שאי אפשר לפתור. ומה שיפה זה שמי שפתר כמו סטוטלנד למרות שזה טעות קיבל נקודות.
המרצים לא למדו לקח שכדאי לעבור על מבחן כדי לראות אם הוא פתיר.
ואף אחד לא מוכן לקחת אחריות.

הייתי מתלונן גם על דברים שהיו בקורסים כמו מעבדה ב, מרוכבות, הסתברות, שיטות 2(של ויניקוב), תרמו 1(מועד ב...), שיטות 1, אבל הגעתי למסקנה שהגינות זה לא הצד החזק של המחלקה.

נשלח: 22:19 28/08/2008
על ידי Yoav Pollack
לגבי סטוטלנד.

אני מקווה שלא יצלבו אותי על זה, אבל אני חושב שהוא היה די בסדר סך הכל בקורס הזה.
הבנאדם השקיע שעות רבות מעבר לנדרש על מנת להחליף את יגאל בשיעורים, וסך הכל עשה מאמץ לא קטן להסביר ולענות על שאלות בנושאים שאינם עיסוקו היומיומי.

דרך אגב, סטוטלנד לא כתב את השאלה הנידונה.

הדבר היחיד שמפריע לי זה שכשהוא ראה את הבעיה וראה שגם הוא לא יודע לפתור אותה (עד שיגאל הסביר לו), הוא לא ניסה לשכנע את יגאל שיש כאן בעיה.
אבל זאתי כבר טענה אישית, זאת לא בדיוק חובתו כמתרגל.

נשלח: 14:47 06/09/2008
על ידי Yoav Pollack
למי שלא שם לב, פורסם פתרון של השאלה הבעייתית במועד ב' (עודכן באותו קישור כמו הפתרון הקודם).

אשמח לשמוע תגובות.