עבודת הגשה 5-משימות 2 ו-3!!!

מנהל: The Architect

נעול
אוריאל אוזן

עבודת הגשה 5-משימות 2 ו-3!!!

שליחה על ידי אוריאל אוזן » 08:06 12/02/2009

בוקר טוב!
1. במשימה 2 צריך לממש את השיטה compareTo. השאלה היא האם אני צריך להשוות רק בין ה-fitness של שני ה-individuals? דבר שני- במידה והאוביקט שנכנס הוא לא מטיפוס individual {על ידי בדיקת instanceof}, מה עלי להחזיר?

2. במשימה 3- שאני מבצע clone, האם אני צרייך רק לאתחל את התא fitness, הרי ל-individual יש רק משתנה אחד {לא כולל המשתנה הקבוע}? איך אני מבצע את השיכפול הזה? דבר שני- באיזה חריגות אני אמור לטפל. הרי אם מעתיקים אין שום בעיה עם זה.
אני אשמח אם תבהירו את הנקודות הללו.
תודה רבה,
אוריאל אוזן!

TA_IlanK
יצירת קשר:

Re: עבודת הגשה 5-משימות 2 ו-3!!!

שליחה על ידי TA_IlanK » 09:39 12/02/2009

אוריאל אוזן כתב:בוקר טוב!
1. במשימה 2 צריך לממש את השיטה compareTo. השאלה היא האם אני צריך להשוות רק בין ה-fitness של שני ה-individuals? דבר שני- במידה והאוביקט שנכנס הוא לא מטיפוס individual {על ידי בדיקת instanceof}, מה עלי להחזיר?

2. במשימה 3- שאני מבצע clone, האם אני צרייך רק לאתחל את התא fitness, הרי ל-individual יש רק משתנה אחד {לא כולל המשתנה הקבוע}? איך אני מבצע את השיכפול הזה? דבר שני- באיזה חריגות אני אמור לטפל. הרי אם מעתיקים אין שום בעיה עם זה.
אני אשמח אם תבהירו את הנקודות הללו.
תודה רבה,
אוריאל אוזן!
1. אכן כן, עליך לבצע השוואה בין ערכיי הפיטנס של שני האינדיוידואלים.
2. ראה שאלות קודמות בפורום ובFAQ. ולגבי שדה הפיטנס, רשום בעבודה שעליך לבצע השמה לשדה הפיטנס לערך “non-initialized”.
מבנה נתונים מתרגל

tamirg

לא ענית על כל השאלה

שליחה על ידי tamirg » 15:08 15/02/2009

דבר שני- במידה והאוביקט שנכנס הוא לא מטיפוס individual {על ידי בדיקת instanceof}, מה עלי להחזיר?

צריך לתפוס גם אקספשין ב comperTo ?

נעול

חזור אל “- מבוא למדעי המחשב”