משימה 10- לאיזה מחלקה הגנום שייך??

מנהל: The Architect

נעול
Topic

משימה 10- לאיזה מחלקה הגנום שייך??

שליחה על ידי Topic » 17:01 14/02/2009

שלום .
במשימה 10 צריך לבצע את השיחלוף והמוטציה..
עכשיו אני צריך להחזיר טיפוס INDIVIDUAL בשניהם ובשיחלוף מקבל כפרמטר גם INDIVIDUAL.
השאלה היא על מי אני מבצע את השיחלוף בעצם?? על מערך של בוליאנים?? ולמי המערך הזה שייך לאיזו מחלקה??? הרי רשום של-INDIVIDUAL יש רק את הFITNESS...
אז למי בדיוק המערך בוליאנים שייך??? ואני מחזיר בעצם טיפוס INDIVDUAL שאין לו את המערך הזה.. אז איך בדיוק זה מתבצע?? ואיך אני מתייחס למערך כזה אם לטיפוס INDIVUDUAL שזה מה שהפונקציה מקבלת אין בכלל מערך כזה להתייחס אליו..
תודה לכל העונים.

yurib

שליחה על ידי yurib » 17:36 14/02/2009

מהסיבה הזאת הגדרנו את Individual כמחלקה אבסטרקטית, אין בה את כל המידע שנחוץ לנו לגבי האובייקט על מנת לבצע את הפעולות האלה.
מה שתקבל כפרמטר יהיה אומנם Individual מכורח היחס שיש בין מחלקה יורשת למחלקת העל, כל מחלקה יורשת היא גם סוג של מחלקת העל שלה. אבל זה לעולם לא יהיו נטו Individual כי אין אפשרות ליצור אובייקט שהוא רק Individual, מה שתקבל זה יהיה איזשהו אובייקט שיורש ממנו. על מנת לבצע את השיחלוף והמוטציה זה עדיין לא מספיק, אנחנו לא יודעים איך ליצור בני תערובת, אתה צריך לוודא שמה שאתה מקבל זה אובייקט מטיפוס זהה לאובייקט שלך, ולמדנו אופרטור שבודק בדיוק את זה... אחרי שוידאת שזה אכן הטיפוס שמתאים לך, אתה יודע איך לבצע את השיחלוף כי אתה יודע בדיוק איך הוא בנוי :)
כנ"ל לגבי הערך שאתה מחזיר, הוא יהיה Individual כי הוא יורש ממנו, אבל בפועל הוא יהיה טיפוס ספציפי יותר עם יותר מידע.

נעול

חזור אל “- מבוא למדעי המחשב”