הגשת מטלות ידנית ולא דרך האתר וקישור לאתר הקורס

שלח תגובה
ravids

הגשת מטלות ידנית ולא דרך האתר וקישור לאתר הקורס

שליחה על ידי ravids » 17:27 12/10/2010

האם יש אפשרות כמו בפיסיקה 1 להגיש את המטלות לתאים במקום לסרוק לאתר הקורס?
הקישור לאתר הקורס שנימצא בהילרן לא פעיל האם אפשר לפרסם את הקישור העדכני?

chuchem

Re: הגשת מטלות ידנית ולא דרך האתר וקישור לאתר הקורס

שליחה על ידי chuchem » 14:47 14/10/2010

לגבי הגשת המטלות, ההגשה נכון לעכשיו אלקטרונית בלבד.
דנו בנושא ולא השתכנענו שיש הצדקה לאפשר גם הגשה לתא (בצירוף הצהרה אלקטרונית).
היתרונות של ההגשה האלקטרונית הם בנוחות בבדיקה האקראית שלנו, בכך שאין צורך לרכז ולהחזיר את העבודות ועוד.
בשנה שעברה אישרנו הגשה לתאים כדי לאפשר הסתגלות. בנוסף, לא חייבים להשתמש בסורק, גם קובץ תמונה סביר אפשר להמיר לפורמט המתאים (הוראות באתר).
אם מישהו מסתבך עם ההגשה האלקטרנוית בכל זאת שיפנה אלינו בשירשור הזה עם הפרטים המלאים.

לגבי ההיי-לרן, אפשר לנסות לפנות למיחשוב האוניברסיטה בפורום:
http://myforum.bgu.ac.il/phpBB3/viewforum.php?f=72
הקישור הנכון לאתר הוא:
http://physweb.bgu.ac.il/COURSES/ProtoC ... cs2_LifeSc
את הקישור נשלח גם במייל לכל הסטודנטים הרשומים לקורס.

ravids

שליחה על ידי ravids » 23:37 24/10/2010

לי אין אפשרות בשום דרך לא לסרוק ולא לצלם את המטלות ולהעבירן למחשב ואני בטח לא יוציא עוד כסף על סריקות כל שבוע ואעמוד בתורים בלתי נגמרים בזמן המוגבל שעומד לרשותי במשך השבוע להכנת המטלות זה פשוט מוגזם!
אני שמחה שאתם מנסים דרכים חדשות ואנחנו השפנים שלכם כל הכבוד ברגע שהאוניברסיטה תספק לכל סטודנט סורק אישי אולי זה יהיה הגיוני,
ועד אז אני לא מצפה לקבל את המטלות שלי בחזרה ואתם הופכים את ההגשה למיגעת סתם בלי שום סיבה!
אם יש צורך לדבר עם מרצה הקורס אעשה זאת!
או לחלופין אפנה לגורמים גבוהים יותר!
אני מקווה שלא אצטרך לעשות זאת אנא מצאו דרך אלטרנטיבית גם למי שאין באפשרותו להגיש בצורה זו את המטלות

fruchtman

שליחה על ידי fruchtman » 23:47 24/10/2010

את יכולה להקליד את המטלות.

chuchem

שליחה על ידי chuchem » 12:09 25/10/2010

ravids כתב:לי אין אפשרות בשום דרך לא לסרוק ולא לצלם את המטלות ולהעבירן למחשב ואני בטח לא יוציא עוד כסף על סריקות כל שבוע ואעמוד בתורים בלתי נגמרים בזמן המוגבל שעומד לרשותי במשך השבוע להכנת המטלות זה פשוט מוגזם!
אני שמחה שאתם מנסים דרכים חדשות ואנחנו השפנים שלכם כל הכבוד ברגע שהאוניברסיטה תספק לכל סטודנט סורק אישי אולי זה יהיה הגיוני,
ועד אז אני לא מצפה לקבל את המטלות שלי בחזרה ואתם הופכים את ההגשה למיגעת סתם בלי שום סיבה!
אם יש צורך לדבר עם מרצה הקורס אעשה זאת!
או לחלופין אפנה לגורמים גבוהים יותר!
אני מקווה שלא אצטרך לעשות זאת אנא מצאו דרך אלטרנטיבית גם למי שאין באפשרותו להגיש בצורה זו את המטלות
הנימוקים שהובאו כאן לא שכנעו אותנו שיש צורך להגמיש את דרישות הקורס ולכן ההגשה תשאר אלקטרונית בלבד.
אין שום צורך לבצע סריקה כל שבוע אלא חמש פעמים במהלך כל הסמסטר בלבד. (מומלץ לעבור היטב על אתר הקורס לפני שמבקשים לערוך שינויים במדיניות.)
העלות של הסריקה היא טיעון מאוד לא משכנע, גם דפים וכלי כתיבה לא סיפקו לכם מהאוניברסיטה ולא נדרשתם כאן לחלוק מעבדה או נייר מילימטרי או להדפיס צבעוני וכו'.
לפנות לעוד גורמים יכול להיות מועיל, בתנאי שמעבירים את העובדות ללא סילופים. יש רק מה להרויח מכך, אולי יוסיפו סורקים ליד מזכירויות הסטודנטים או יחליטו להקצות בודקי תרגילים.

הערה אחרונה- אל תשכחו שאנחנו כאן כדי לעזור לכם להצליח בקורס, יש לנו מטרה משותפת ואין סיבה לכתוב הודעות כל-כך דרמטיות. אנחנו מגיבים לחלק העינייני שבכל הודעה בפורום הזה והיה חשוב לנו כן לתת לכם הזדמנות לבקש בקשות ולשתף אתכם בשיקולים שלנו.

מאיה.

שלח תגובה

חזור אל “- פיסיקה 2ג (במקור למדעי החיים)”