הודעה בנוגע למועד א ומועד ב המתקרב

שלח תגובה
sara

הודעה בנוגע למועד א ומועד ב המתקרב

שליחה על ידי sara » 18:13 11/02/2013

כל הציונים של כל הסטודנטים (בכל הקבוצות) הוגשו היום. הובטח לי במזכירות כי ייסרק היום, אולם זה כבר לא תחת שליטתי.
אם עד מחר בבוקר לא תקבלו ציון סופי אשמח אם תרשמו כאן בשרשור ואני אברר זאת עם המזכירות.

לגבי הקבוצה של יפים (ואולי 2 סטודנטים מהקבוצה של יורי), לא ידוע לי אם קיבלתם עדכון אבל לידיעתכם -מי שהורד לו ניקוד על שאלה 12 למרות שענה סעיף ג - עליו לערער!
תשתדלו לעשות זאת בהקדם. במידה ולא תוכלו לערער יותר (בגלל המגבלה של 3 ימים), אנא רשמו פה ואברר זאת.

עושה רושם שרבים מכם לא ניגשו למועד א, אז ממליצה לכם להעיף מבט בשאלות שנשאלו כאן בפורום (ולעשות חיפוש לפני שאתם פונים אליי).
לצערי הרב מועד ב נופל קרוב לבחינה גדולה שיש לי. אני מודיעה לכם מראש שלא אהיה זמינה לענות תמיד בפורום או במייל או אוכל לתת יותר משעת קבלה באותו השבוע.
אז קחו זאת בחשבון, אנא השתדלו לא לחכות לדקה ה-90 כמו שקרה במועד א. הירשמו לפורום ותענו אחד לשני.
כמו כן, יש לכם עוד מתרגל ושני מרצים שאתם יכולים לפנות אליהם. למיטב ידיעתי הם לא נבחנים הסמסטר באף קורס :)

תודה ושיהיה בהצלחה לכולכם,
שרית
שרית

yuvalg85

Re: הודעה בנוגע למועד א ומועד ב המתקרב

שליחה על ידי yuvalg85 » 09:43 12/02/2013

אולי הגזמתי וזה קצת מוקדם מדי אבל עדיין אין ציון... אני אשמח אם תוכלי לברר עם המזכירה...
תודה, יובל

Ajivin

שליחה על ידי Ajivin » 09:59 12/02/2013

שלום רב,

אני בין אותם האנשים שעדיין ציונם לא פורסם (נכון לכרגע) ועברו כבר יומיים מיום פרסום הציונים,
מה שמשאיר לנו יום אחד לערער אם נצטרך.

האם יש משהו שניתן לעשות בנושא?

sara

שליחה על ידי sara » 10:53 12/02/2013

בוקר טוב,

הרמנו טלפון ודיברנו ישירות עם מי שאחראית לסריקה במדור בחינות. לרוב הם משתדלים באמת לסרוק עוד באותו היום אך זה טרם נעשה.
ביקשנו מהם שיתנו עדיפות לקורס זה ובכל אופן את הציונים והמחברות תוכלו לראות כבר היום, בתקווה שעוד בשעות הקרובות.

לקבוצה של יורי לא צריכה להיות שום בעיה לערער עד 3 ימים מרגע הפרסום. אין קשר בין פרסום המחברות שלכם לזה של הקבוצה של יפים.
על הקבוצה של יפים להזדרז בנוגע לערעור. ושוב, אם מישהו מכם לא יספיק לערער ביומיים הקרובים בנוגע לשאלה 12 ויעשו לו בעיות מוזמן לשלוח לי מייל.

שרית
שרית

yuvalg85

שליחה על ידי yuvalg85 » 12:17 12/02/2013

סבבה, הציונים פורסמו :)

תודה!

שלח תגובה

חזור אל “- פיסיקה 2א (במקור לתקשורת והנדסה ביו-רפואית)”