התנהגות לא הולמת של סטודנטים שנה ב

לוח מודעות מחלקתי עבור תלמידי תואר ראשון
כללי הפורום
אם אתם מעונינים לקבל התראות דוא"ל לחצו על הקישור "הרשם לקבלת עדכונים מנושא זה" בתחתית העמוד (שימו לב - האופציה מופיעה רק אם אתם מחוברים). אין לפרסם כאן הודעות ללא אישור מפורש של משרד הפיסיקה. נחסמה הגישה לתגובות על מנת למנוע אינפלצית התראות. פניות לרכזת הסטודנטים או לועדת הוראה אפשר לבצע במדורי הפורום הייעודיים. פרסום הצעות לפרויקטים ונושאי מחקר - לא כאן - יש מדור יעודי.
שלח תגובה
dcohen
הודעות: 2162
הצטרף: 10:13 22/02/2007
מיקום: פיסיקה, חדר 310
יצירת קשר:

התנהגות לא הולמת של סטודנטים שנה ב

שליחה על ידי dcohen » 19:32 17/02/2011

שלום,

להלן אני מחווה את דעתי האישית שאינה בהכרח מיצגת את עמדת המחלקה. היום היה יום פתוח. בכניסה לחדר הסמינרים עמד סטודנט שחילק למועמדים "סטטיסטיקות" של כשלונות בפיסיקה1, כנראה במטרה להבריח אותם מהמחלקה שלנו. לפי מה שנאמר לי הוא מייצג מספר סטודנטים שהוציאו שם רע למחזור שנה ב' עם "המצגת" שלהם. אם אני מבין נכון הם סטודנטים של מסלול פסיקה-חשמל שמטיפים לשיטת הפקטורים של הנדסה ורפורמות דומות. זכותם כמובן להביע את דעתם, אבל ברצוני לציין את דעתי על מעשיהם.

(1) למרות שאני שמאלני אני מסתייג מעמדתם של חברי סגל שקוראים להחרמת האוניברסיטה שמשלמת להם משכורת. לפי אותה לוגיקה אני מצפה שתהיה הסתיגות שלכם מהסטודנטים האלה. הם גורמים לכם נזק. אז אם אכפת לכם נא הביעו עמדה. אי הבעת עמדה כמוה כנתינת חסות לסוג זה של התנהגות. ואני לא מתיחס כאן לדרישה שיהיו "פקטורים" שהיא אולי לגיטימית, אלא לנסיון להבריח סטודנטים מהמחלקה.

(2) עמדתם של הסטודנטים נראית לי "צדקנית" במובן השלילי של המושג. צדקנות משמעה שאדם מאמין באופן פנאטי בעמדה מסוימת וחושב שיש לו זכות לפעול באופן לא אתי לשם השגת המטרה ולפגוע באחרים. הסטודנטים הנ"ל מעולם לא ניגשו אלי עם האג'נדה שלהם. אם אני מבין נכון הם ישר חתכו לנשיאה ואחר כך לרמ"ח. זו לא התנהגות הגונה. את דעתי בסוגיה זו הבעתי בהרחבה בשרשור אחר.

אני מאחל למחלקה שלנו מחזור טוב של סטודנטים בשנה"ל הבאה,

בברכה, דורון

נ.ב. בעקבות הודעה פרטית שקיבלתי אני מוסיף קישור לצורך תגובות: http://myforum.bgu.ac.il/phpBB3/viewtop ... =45#p24237

שלח תגובה

חזור אל “הודעות לתלמידי תואר ראשון”